Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Businessman and engineer using computer in factory, facility management software, sustainability consulting.

  Planowanie efektywności

  Natychmiastowe oszczędności w obszarze energii dzięki niskobudżetowym lub całkowicie wolnym od kosztów projektom oraz doradztwu przy znaczących inwestycjach kapitałowych

  Domyślny tekst alternatywny

  Wyzwania

  Nie dysponujesz wystarczająco dużym budżetem, aby wdrożyć rozwiązania podnoszące efektywność energetyczną we wszystkich zakładach. Musisz zidentyfikować określone projekty, w których ograniczysz zużycie energii, a do tego pracować szybko, nie narażając się na koszty. Co więcej, zanim przeznaczysz na to odpowiednie środki i czas, musisz nadać projektom właściwe priorytety.
  • Razem ulepszymy Twoją firmę

   Niezależnie od tego, czy chcesz, by Twoja organizacja działała w sposób bardziej zrównoważony, czy planujesz, że będzie zużywała mniej zasobów lub skuteczniej gospodarowała energią, czy też może pragniesz zrealizować wszystkie te cele — Schneider Electric to firma, które jest w stanie Ci w tym pomóc. W ramach procesu planowania strategicznego każdemu klientowi przydzielamy pojedynczy punkt kontaktu ze Schneider Electric. Razem z Tobą i Twoim zespołem określimy cele, akceptowalny poziom ryzyka, plany działań i harmonogramy wdrożenia.
  • Dlaczego Schneider Electric?

   • Celem naszego dostosowanego do klientów programu EnergySTEP jest dostarczanie wysokiej jakości usług spełniających wymagania klientów. Program może obejmować identyfikację inwestycji kapitałowych, usługi monitorowania energii i wdrożenie projektów poprawy efektywności energetycznej.
   • Zgodnie z filozofią Planu wspólnego działania (ang. CAP — Collaborative Action Plan) inżynierowie Schneider Electric opracowują plany redukcji zużycia energii, współpracując z wybranymi zakładami Twojej firmy (od 4 do 12 zakładów). Takie podejście, zapewniające przejrzystość i możliwość szkoleń, zwiększa efektywność energetyczną na wszystkich poziomach organizacji.
   • Zgodnie z filozofią Planu modelowych działań (ang. MAP — Model Site Action Plan) pomożemy Ci określić energooszczędne projekty w wybranych zakładach Twojej firmy (od 4 do 6 zakładów), które posłużą jako wzór do skutecznego gospodarowania energią we wszystkich lokalizacjach.
  • Różnica, na którą zasługujesz

   • Współpraca ze Schneider Electric w ramach planowania efektywności energetycznej to interaktywne podejście do zarządzania energią. Nie tylko przeprowadzamy analizę energetyczną, ale też pomagamy obudzić w pracownikach poczucie odpowiedzialności i wdrożyć projekty, które zapewnią realizację postawionych celów.
   • Nasi inżynierowie z uwagą wysłuchają Twoich założeń i pomysłów, a następnie pomogą Ci je urzeczywistnić.
   • Mamy narzędzia i doświadczenie, które czynią nas idealnym partnerem w zarządzaniu energią na każdym etapie, od projektowania, przez wdrożenie, do ciągłego monitorowania efektywności energetycznej.
  Domyślny tekst alternatywny

  Planowanie efektywności energetycznej

  Niezależnie od tego, czy dysponujesz doświadczonym zespołem, który potrzebuje jedynie wskazówki co do tego, gdzie zacząć, czy masz ograniczone możliwości oceny potencjału swojej organizacji, Schneider Electric zapewni Ci niezbędną pomoc. Pomożemy Ci rozpocząć kompleksowy program efektywności energetycznej, zwiększyć zainteresowanie pracowników tym tematem oraz zidentyfikować procesy, w których można ograniczyć zużycie energii.
  • Biznesmen korzystający z telefonu komórkowego w pobliżu słupa energetycznego.
   Obniż zużycie energii od 5 do 10%.
  • Domyślny tekst alternatywny
   Przeanalizuj rutynowe procesy i oceń potencjał swojego zakładu
  • Domyślny tekst alternatywny
   Znajdź możliwości obniżenia kosztów
  • Domyślny tekst alternatywny
   Ciesz się z krótkiego okresu zwrotu z inwestycji wynoszącego maksymalnie 3 lata.
  • Domyślny tekst alternatywny
   Dowiedz się, dlaczego zwiększenie efektywności energetycznej jest najprostszą i najskuteczniejszą metodą obniżenia kosztów w zakładzie produkcyjnym
  • Domyślny tekst alternatywny
   Uzyskuj natychmiastowe i rzeczywiste oszczędności, wdrążając niskobudżetowe projekty i planując przyszłe inwestycje.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.