Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Umowy dot. poprawy efektywności energetycznej

   wiele poprowadzonych nad sobą estakad, transport

   Wyzwania

   Ograniczone fundusze sprawiają, że zarządzanie energią jest coraz trudniejsze. Wydaje się, że nigdy nie ma dość czasu, pieniędzy lub doświadczenia, by zrealizować pożądane inwestycje energetyczne. Zarówno sektor publiczny, jak i prywatny muszą stawiać czoła licznym wyzwaniom, takim jak rosnące ceny nieruchomości, zmiany regulacji, wahania popytu, zmiany klimatu czy rosnąca presja ze strony udziałowców.

   • Zmodernizuj swoją firmę

    Oferujemy kompleksowe rozwiązania obniżające koszty energii i zwiększające wydajność infrastruktury. Nasi specjaliści zalecają podjęcie następujących działań:
    • Optymalizacja metod mierzenia efektywności energetycznej i wydajności infrastruktury
    • Modernizacja technologii, usprawniająca starzejące się instalacje i systemy
    • Szkolenia pracowników, tak aby zmieniać ich postawy
    • Śledzenie danych o zużyciu energii i emisji gazów
    • Wdrażanie technologii ochrony wody
    • Inwestowanie w odnawialne źródła energii
   • Dlaczego Schneider Electric?

    Pomożemy Ci pokonać przeszkody, umożliwiając osiągnięcie maksymalnego zwrotu z inwestycji. Naszą wiedzę wykorzystujemy do identyfikowania niewykorzystanych możliwości pozyskiwania dochodów, które mogą ograniczyć ewentualne zadłużenie i przyczynić się do wzrostu kapitału. Co więcej gwarantujemy te dochody. Jeśli co jest prawie niemożliwe Twoje przedsięwzięcie przyniesie oszczędności mniejsze od prognozowanych, wypłacimy Ci brakującą sumę. Zwrot kosztów z inwestycji jest zapewniony.
   • Co nas wyróżnia

    Dzięki naszemu doświadczeniu oraz współpracy ze strategicznymi partnerami pomożemy Ci spełnić dzisiejsze wymagania operacyjne i przygotować się na to, co niesie przyszłość. Jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe, kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji Twojego projektu. Globalny zasięg naszej firmy sprawia, że w każdym miejscu zapewniamy ten sam poziom usług. Możemy w prosty sposób przeprowadzić Cię przez całą inwestycję, tak aby przynosiła Twojej firmie oszczędności także w przyszłości. Umowę z nami można dopasować do Twoich indywidualnych oczekiwań, by obejmowała te rozwiązania z naszej bogatej oferty, które będą najlepiej służyć Twojej firmie.
   Domyślny tekst alternatywny

   Przyspiesz rozwój swojej firmy

   Dzięki dogłębnej znajomości rynku proponujemy klientom ofertę przekraczającą ich oczekiwania. Zapewniamy rzetelne informacje o oszczędnościach kapitałowych, realizacji strategii reinwestowania oraz efektywności energetycznej i operacyjnej, szukając jednocześnie możliwości przyspieszenia rozwoju każdej firmy. Za realizację tego ukierunkowanego na współpracę, holistycznego podejścia odpowiedzialny jest menedżer ds. energii dysponujący bogatą wiedzą i wsparciem globalnego zespołu Schneider Electric. Realizując różnorodne inwestycje, od inteligentnych miast do energooszczędnej infrastruktury wodno-ściekowej, zapewniamy narzędzia do projektowania działań, zarządzania nimi i zapewniania ich ciągłości.
   • Domyślny tekst alternatywny
    Zmodernizuj technologie w swoich zakładach
   • Domyślny tekst alternatywny
    Zmaksymalizuj efektywność energetyczną i wydajność swojej infrastruktury
   • Domyślny tekst alternatywny
    Wykorzystaj nowe metody finansowania i ciesz się z zysków, niewiele inwestując.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.