Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Doradztwo w dziedzinie ulg i dotacji

   Pozyskiwanie środków z funduszy na inwestycje komunalne do finansowania projektów zwiększających wydajność energetyczną

   Default Alternative Text

   Wyzwania

   Nie musisz przeprowadzać profesjonalnego audytu obiektu, aby zorientować się, że urządzenia i procesy nie są wydajne energetycznie na miarę swoich możliwości. Być może Twój projekt kwalifikuje się do ulg i dotacji, ale nie masz nawet pojęcia, jak się o nie starać. A niewykorzystane ulgi to stracone możliwości.
   • Razem ulepszymy Twoją firmę

    Wyszukiwanie i pozyskiwanie ulg i dotacji może być dla przedsiębiorstwa skomplikowanym procesem. Specjaliści Schneider Electric oferują klientom z USA i Kanady gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą wyszukiwać dostępne ulgi i dotacje, a następnie skutecznie o nie aplikować. Nasze kompleksowe usługi dotyczą zarówno nowych budynków, jak i projektów rozbudowy, modernizacji oraz kapitalnych remontów.
   • Dlaczego Schneider Electric?

    • W ramach usługi zarządzania ulgami wyszukujemy i pozyskujemy ulgi i dotacje dla projektów naszych klientów
    • Dostęp do ponad 30 000 programów krajowych
    • Koordynacja współpracy między klientem, dostawcami i instytucjami użyteczności publicznej
   • Co nas wyróżnia

    • Eksperci Schneider Electric koncentrują się na celach Twojego programu, aby zapewnić ich dokładną i skuteczną realizację.
    • Z pasją podchodzimy do projektowania i wdrażania opłacalnych rozwiązań, które realizują ideę zrównoważonego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań by znaleźć najlepsze rozwiązania.
   Domyślny tekst alternatywny
   Instytucje użyteczności publicznej przeznaczają na ulgi i dotacje miliardy dolarów rocznie. Płacąc podatki, dokładasz się do tych programów, są to więc Twoje pieniądze. Dzięki nam możesz odzyskać te środki, sfinansować wydatki inwestycyjne i uwolnić zasoby. Optymalizacja efektywności energetycznej infrastruktury może przynieść większe zyski i jednocześnie sprawić, że ta oferta będzie odpowiadała założeniom zrównoważonego rozwoju.

   Korzyści

   • Domyślny tekst alternatywny
    Strategiczne podejście do gospodarki energetycznej i zrównoważonego rozwoju sprawia, że podejmowane decyzje służą wszystkim aspektom działania danej organizacji.
   • Domyślny tekst alternatywny
    Kiedy my szukamy możliwości uzyskania ulg i dotacji, dbając o realizację wszystkich związanych z tym procedur, klienci mogą skupić się na swoje firmie.
   • Dwóch mężczyzn patrzących na laptopa w centrum przetwarzania danych sieciowych, oprogramowanie do zarządzania energią, efektywność energetyczna.
    Dostęp do tzw. raportu o stanie, w którym zawarto informacje o ulgach aktualnie wykorzystywanych w projekcie rurociągu, wszystkich ulgach pozyskanych do tej pory i projektach, które nie kwalifikują się do żadnej dotacji.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.