Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania dotyczące odnawialnych źródeł energii

   Następna generacja energii

   Default Alternative Text

   Wyzwania

   Coraz częściej firmy szukają alternatywnych źródeł paliw, które jako część programów zrównoważonego rozwoju obniżyłyby koszty energii i emisję dwutlenku węgla. Powszechne przekonanie, że odnawialna energia musi być droga, to mit. Zrównoważona energia to dobra i ekologiczna inwestycja, które zwiększy efektywność i oszczędności.
   • Popraw swoją firmę

    Dbając o realność i koszty postawionych przez przedsiębiorstwa celów, Schneider Electric pomaga im zarabiać na wschodzącym rynku energii odnawialnej. Gdy tylko określisz cel i praktyczne aspekty inwestycji, pokierujemy Cię w procesie wdrażania projektów w optymalny dla Twojej organizacji sposób.
   • Dlaczego Schneider Electric?

    • Redukcja emitowanego przez organizację dwutlenku węgla
    • Uznanie klientów i udziałowców oddanych idei zrównoważonego rozwoju 
    • Wykorzystanie oferowanych przez rząd ulg i dotacji
    • Energia odnawialna to inteligentne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na obniżeniu kosztów energii
   • Różnica, na którą zasługujesz

    Schneider Electric to lider w dziedzinie energii, infrastruktury, procesów przemysłowych, automatyki budynków, centrów przetwarzania danych i sieci zasilania Naszą misją jest wykorzystanie własnego doświadczenia i wiedzy do wspierania organizacji w skutecznym gospodarowaniu energią w różnorodnych sektorach. Kładziemy nacisk na to, by energia była bezpieczna, niezawodna, wydajna i ekologiczna.
   Domyślny tekst alternatywny
   Działając na rynku globalnym, wiemy, jak pomóc organizacjom w pozyskiwaniu źródeł energii. Pamiętając o biznesowych celach naszych klientów, w ramach doradztwa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii proponujemy usługi, które zwiększą oszczędności i efektywność energetyczną, zredukują zużycie węgla i obniżą poziom ryzyka.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.