Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text

  Rozwiązania do monitoringu zasilania

  Zarządzaj tym, co mierzysz.

  Specjalista pracujący przy komputerze, oprogramowanie do zarządzania energią, analiza danych Big Data.

  Wyzwania

  Energia po d kontrolą
  Zapewnij maksymalną niezawodność systemu zasilania elektrycznego i wysoką jakość zasilania, a także ogranicz całkowite zużycie — i koszt — energii.
  • Razem ulepszymy Twoją firmę

   Nasza rozwiązania sprawią, że wykorzystywane przez Ciebie oprogramowanie do zarządzania energią będzie sprawniej identyfikowało tzw. pomiary oszczędności energii (ang. ECM — Energy Conservation Measures) i optymalizowało ich wyniki. Oferowane rozwiązania zapewniają niezawodność i większą wydajność zasilania, a także zmniejszają liczbę przypadków awarii uszkodzeń urządzeń, skutecznie ograniczając przestoje operacyjne. Niektóre procesy muszą trwać nieprzerwanie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, dlatego zakłady prowadzące je, szukając rozwiązań do zasilania instalacji krytycznych, zwracają się o pomoc do Schneider Electric — eksperta w tej dziedzinie.
  • Dlaczego Schneider Electric?

   Nasze rozwiązania do zarządzania zasilaniem umożliwiają inteligentne gospodarowanie energią, które obejmuje proaktywne kontrolowanie zużycia energii i wydatków operacyjnych, ułatwiając podejmowanie decyzji strategicznych i stosowanie najlepszych praktyk w dziedzinie energii. Pomożemy Ci zwiększyć efektywność energetyczną, w pełni wykorzystać posiadane zasoby i ograniczyć emisje szkodliwych substancji, nie obniżając przy tym poziomu produkcji ani jakości towaru.
  • Różnica, na którą zasługujesz

   Chcemy być Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie energii. Dzięki latom doświadczenia w zarządzaniu systemami elektroenergetycznymi, produkcji technologii oraz integracji urządzeń i oprogramowania dostarczamy klientom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które śledzą zużycie energii i wewnętrzne warunki zasilania, pomagając w szybkim podejmowaniu kluczowych dla oszczędności decyzji.
  Operator w sterowni

  Zastosowania

  Korzyści

  • Domyślny tekst alternatywny
    
   Niezawodność i zwiększona wydajność sieci.
  • Domyślny tekst alternatywny
    
   Optymalizacja systemów rozdziału zasilania.
  • Mężczyzna przeglądający dokumenty w czasie rozmowy telefonicznej
    
   Zwiększenie zysków
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.