Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania do monitoringu zasilania

   Zarządzaj tym, co mierzysz.

   Specjalista pracujący przy komputerze, oprogramowanie do zarządzania energią, analiza danych Big Data.

   Wyzwania

   Energia po d kontrolą
   Zapewnij maksymalną niezawodność systemu zasilania elektrycznego i wysoką jakość zasilania, a także ogranicz całkowite zużycie — i koszt — energii.
   • Razem ulepszymy Twoją firmę

    Nasza rozwiązania sprawią, że wykorzystywane przez Ciebie oprogramowanie do zarządzania energią będzie sprawniej identyfikowało tzw. pomiary oszczędności energii (ang. ECM — Energy Conservation Measures) i optymalizowało ich wyniki. Oferowane rozwiązania zapewniają niezawodność i większą wydajność zasilania, a także zmniejszają liczbę przypadków awarii uszkodzeń urządzeń, skutecznie ograniczając przestoje operacyjne. Niektóre procesy muszą trwać nieprzerwanie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, dlatego zakłady prowadzące je, szukając rozwiązań do zasilania instalacji krytycznych, zwracają się o pomoc do Schneider Electric — eksperta w tej dziedzinie.
   • Dlaczego Schneider Electric?

    Nasze rozwiązania do zarządzania zasilaniem umożliwiają inteligentne gospodarowanie energią, które obejmuje proaktywne kontrolowanie zużycia energii i wydatków operacyjnych, ułatwiając podejmowanie decyzji strategicznych i stosowanie najlepszych praktyk w dziedzinie energii. Pomożemy Ci zwiększyć efektywność energetyczną, w pełni wykorzystać posiadane zasoby i ograniczyć emisje szkodliwych substancji, nie obniżając przy tym poziomu produkcji ani jakości towaru.
   • Różnica, na którą zasługujesz

    Chcemy być Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie energii. Dzięki latom doświadczenia w zarządzaniu systemami elektroenergetycznymi, produkcji technologii oraz integracji urządzeń i oprogramowania dostarczamy klientom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które śledzą zużycie energii i wewnętrzne warunki zasilania, pomagając w szybkim podejmowaniu kluczowych dla oszczędności decyzji.
   Operator w sterowni

   Zastosowania

   Korzyści

   • Domyślny tekst alternatywny
     
    Niezawodność i zwiększona wydajność sieci.
   • Domyślny tekst alternatywny
     
    Optymalizacja systemów rozdziału zasilania.
   • Mężczyzna przeglądający dokumenty w czasie rozmowy telefonicznej
     
    Zwiększenie zysków
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.