• Default Alternative Text

  Oprogramowanie StruxureWare™ Building Operation

  • Czytaj

   • Broszura o rozwiązaniu SmartStruxure

    Możesz zoptymalizować zużycie energii, zapewnić użytkownikom budynku zdrowe i bezpieczne środowisko pracy, zmodernizować starzejące się obiekty i mieć dostęp do systemów budynku z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili. Przeczytaj broszurę i poznaj bliżej nasze zintegrowane rozwiązanie będące odpowiedzią na złożone potrzeby.

    Więcej informacji
   • Przewodnik po rozwiązaniach SmartStruxure

    Obszerny katalog oprogramowania, sprzętu i sterowników z rodziny SmartStruxure.

    Więcej informacji
   • Arkusz specyfikacji Serwera automatyki

    Inteligentne centrum sterowania budynkiem. Sterownik sieciowy i serwer umożliwiają scentralizowane sterowanie i korzystanie z centralnej bazy danych. Rozwiązanie jest skalowalne od jednego budynku do poziomu globalnej korporacji, a jeden Serwer Enterprise może zarządzać nawet 250 Serwerami automatyki.

    Więcej informacji
   • Arkusz specyfikacji Serwera Enterprise

    Centralny elementy systemu korporacyjnego. Zbiera dane z wielu Serwerów automatyki i zarządza nimi; rozwiązanie w pełni bezpieczne i bezproblemowo współpracujące z urządzeniami Schneider Electric oraz innych firm za pośrednictwem protokołów otwartych.

    Więcej informacji
   • Arkusz specyfikacji aplikacji WebStation

    Interfejs operatora zapewniający dostęp do systemów z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

    Więcej informacji
   • Arkusz specyfikacji produktu WorkStation

    Oprogramowanie na dedykowanym komputerze przeznaczonym do programowania, prac inżynierskich i obsługi bieżącej.

    Więcej informacji
  • Ucz się

   Pięć najlepszych praktyk pozwalających udoskonalić systemy zarządzania budynkami (Building Management Systems — BMS) pod kątem bezpieczeństwa cybernetycznego


   Kradzieże danych i inne cyberprzestępstwa zmuszają przedsiębiorstwa rokrocznie do ponoszenia miliardowych wydatków, a związanego z tym uszczerbku na wizerunku marki wręcz nie da się oszacować. Ponieważ hakerzy szukają słabo zabezpieczonych systemów narażonych na ataki, w tym opracowaniu przedstawiono pięć najlepszych praktyk pozwalających zniwelować słabości systemu.

   Dowiedz się więcej

   Zastosowanie strategii konserwacji zapobiegawczej w eksploatacji budynków: lepsze podejście


   Koszty konserwacji mają niemal taki sam udział w budżecie operacyjnym obiektu, jak koszty energii. Jednak zwykle ponoszone są nieefektywnie, na zasadzie reaktywnej: „działamy dopiero wtedy, gdy coś się popsuje”. W tej publikacji opisano, w jaki sposób proaktywna konserwacja zapobiegawcza i wykorzystanie rozwiązań analitycznych pozwalają na zredukowanie kosztów energii i konserwacji budynku nawet o 20%.

   Dowiedz się więcej
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.