• Default Alternative Text

  StruxureWare Data Center Expert

 • Wykorzystanie oprogramowania do optymalizacji centrum przetwarzania danych

  Nowoczesne oprogramowanie DCIM zmienia dotychczasowe podejście firm do eksploatacji centrów przetwarzania danych i zarządzania nimi. Joel Stone, wiceprezes CenturyLink, omawia liczne korzyści z implementacji rozwiązania DCIM.

 • Sky powierza firmom Keysource i Schneider Electric zarządzanie swoją brytyjską infrastrukturą centrów przetwarzania danych

  Sky wdraża w swoich brytyjskich centrach przetwarzania danych nowe rozwiązanie DCIM, które ma przynieść szereg korzyści biznesowych w obszarze wydajności operacyjnej, kosztów i efektywności energetycznej.

  Dowiedz się więcej
  Default Alternative Text
 • Centrum medyczne Uniwersytetu Massachusetts wybiera StruxureWare for Data Centers

  Technologie w szybkim tempie się zmieniają i są coraz bardziej skomplikowane. Jak więc firmy i instytucje nadążają za postępem technicznym? Odpowiedź kryje się w elastycznym, adaptowalnym i wszechstronnym oprogramowaniu do zarządzania centrum przetwarzania danych.

  Dowiedz się więcej
  Technician in Data Center Server Room, data center operations.
 • Busan Bank w Korei ma teraz wysoce zoptymalizowane i efektywne energetycznie centrum przetwarzania danych

  Innowacyjne oprogramowanie StruxureWare for Data Centers pomaga bankowi w zrównoważeniu kosztów operacyjnych z wymaganiami co do dostępności centrum przetwarzania danych.

  Dowiedz się więcej
  Data Centers
 • Odpowiedź na wyzwania energetyczne w GLOBAL-<br>FOUNDRIES

  Rosnące potrzeby biznesowe powodowały, że środowisko centrum przetwarzania danych stawało się coraz bardziej skomplikowane — oferowało co prawda coraz więcej możliwości i obejmowało systemy konwergentne, ale też zużywało znacznie więcej energii.

  Dowiedz się więcej
  server racks in a server room, big data analytics
 • Bangkok Insurance wdraża rozwiązanie do zarządzania centrum przetwarzania danych

  Towarzystwa ubezpieczeniowe zaciekle konkurują ze sobą ofertą produktów i pomysłami na nowe usługi, a dane są kluczowym czynnikiem decydującym o przewadze konkurencyjnej w tej branży.

  Dowiedz się więcej
  Data Centers
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.