Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Artist rendering of a server facility, data center operations

   Kolokacje

   • Odpowiedź na wyzwania branży kolokacji

    Podpowiadamy, jak wyróżnić się na tle konkurencji, szybciej wprowadzać nowe rozwiązania na rynek, ograniczać koszty operacyjne i minimalizować ryzyko

   • DataPro Supernowoczesny ośrodek kolokacyjny

    DataPro, młoda rosyjska firma, postawiła sobie ambitny cel: zostać numerem 1 na tamtejszym rynku usług kolokacji. Nawiązała współpracę ze Schneider Electric, by zbudować najbardziej zaawansowane, niezawodne i efektywne centrum kolokacyjne w Rosji.

   • Vocus ze 100-procentową dostępnością usług

    Ta australijska firma telekomunikacyjna oferuje nabywcom swoich usług kolokacji coś, o czym inne centra przetwarzania danych mogą tylko pomarzyć: 100-procentową dostępność. W jaki sposób? We współpracy z nami od podstaw zbudowany został ośrodek wysoce efektywny, modułowy i skalowalny.

    Mężczyzna sporządzający odręczne notatki, a obok jego laptop.

    Wyzwania

    Chcesz szybciej wprowadzać nowe usługi na rynek i zachować konkurencyjność. Musisz rozbudowywać swoje centrum przetwarzania danych, szybciej uruchamiać usługi i zwiększać efektywność operacyjną. Ponieważ wydatki na energię mają znaczny udział w kosztach operacyjnych, musisz je ograniczać, spełniając jednocześnie warunki umów SLA i realizując cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.
    Business people looking at energy efficiency plans, field service

    Kolokacja

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Wspieramy naszych Klientów Nasz zespół ekspertów służy pomocą klientom, wspierając ich w osiąganiu przewagi nad konkurentami. Jako przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu i bogatej wiedzy specjalistycznej możemy skutecznie wspomagać przedsiębiorstwa na drodze rentownego, zrównoważonego rozwoju.
    • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Wspieramy centra przetwarzania danych naszych Klientów Możemy pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z centrum przetwarzania danych, w redukowaniu kosztów i eliminowaniu zbędnych komplikacji. Projektujemy i budujemy centra przetwarzania danych szybko, bezpiecznie i efektywnie, by jak najszybciej można było rozpocząć sprzedaż przestrzeni kolokacyjnej.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.