• Default Alternative Text
  Automatyzacja, modernizacja i rozbudowa

  Modernizacja sieci elektroenergetycznej

  • Minera SGrid Inteligentna odpowiedź na problem wahań napięcia

   Minera SGrid to regulowany transformator rozdzielczy, który umożliwia eliminowanie ryzyka wahań napięcia w sieciach rozdzielczych. To innowacyjne rozwiązanie oparte jest na sprawdzonej technologii i zgodne z najważniejszymi aktualnymi przepisami. Zobacz, w jaki sposób transformator Minera SGrid w zmodernizowanych i nowych podstacjach podnosi jakość funkcjonowania sieci.

  • Wyższy poziom bezpieczeństwa jest źródłem dodatkowych korzyści

   Jeden z zakładów energetycznych w USA wdrożył ekonomiczne i efektywne rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo personelu i przyczynia się do zwiększenia niezawodności.

   Więcej informacji
   Night view of an Industrial landscape, Heat station and the river, Industrial production.
  • Oszczędzanie energii w erze inteligentnych sieci

   Nowe przepisy zmuszają dystrybutorów energii do zwiększenia efektywności różnych elementów sieci elektroenergetycznych. W tym artykule omówiono strategię wykorzystania inteligentnych narzędzi, które pomagają z zapasem spełnić wymagania prawne w zakresie efektywności.

   Więcej informacji
   High Voltage Power Lines at dusk, electric power distribution, smart grid.
   Domyślny tekst alternatywny

   Wyzwania

   Modernizacja sieci elektroenergetycznej jest odpowiedzią na problemy z niezawodnością i odpornością starzejącej się infrastruktury, a także coraz liczniejsze rozproszone zasoby energii (DER — Distributed Energy Resources) podłączone do sieci.
   Nowy Jork widziany z lotu ptaka, inteligentne miasto nocą.

   Rozwiązania do modernizacji sieci elektroenergetycznej

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Ikona rozdziału Bezpieczeństwo i niezawodność Pomagamy w zagwarantowaniu trwałego bezpieczeństwa i niezawodności dostaw do odbiorców.
   • Domyślny tekst alternatywny Adaptacja infrastruktury do nowych wyzwań Z nami możesz zapanować nad skomplikowaną siecią. Pomagamy zakładom energetycznym w zapewnieniu równowagi między podażą a popytem — możliwie najprostszymi środkami.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.