• workers in control room, big data analytics, facility management software
  Maksymalne wykorzystanie potencjału ludzkiego, technicznego i produkcyjnego

  Efektywność eksploatacji

  Monitor komputera, na ekranie którego znajduje się dokument z tabelami i wykresami, analizy najważniejszych danych (Big Data), oprogramowanie do zarządzania energią.

  Efektywność: ciągłe wyzwanie

  Ciągle rosnące koszty, starzejące się i niewystarczająco wydajne zasoby, a także brak wykwalifikowanych pracowników — presja osiągania wysokich wyników w przemyśle cementowym jest duża, a o rezultaty niezwykle trudno.
  Przemysłowy młyn cementu, produkcja cementu.

  Rozwiązania z dziedziny efektywności eksploatacji

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

  • Domyślny tekst alternatywny Zintegrowane procesy i rozdział zasilania Przejrzystość procesu produkcji dzięki bezproblemowej integracji systemów sterowania i instalacji elektrycznych.
  • Domyślny tekst alternatywny Najlepszy w swojej klasie pakiet zarządzania wydajnością zasobów Optymalizujemy całkowitą efektywność sprzętu i wydłużamy cykl życia zasobów, wspomagając wszystkie aspekty eksploatacji — od konserwacji po wyposażenie.

  Fakty

  • ikona niebieska EcoXpert Mniej niż połowa przedsiębiorstw działających w branży korzysta ze specjalnych narzędzi do zarządzania produkcją lub obsługą serwisową.
  • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
  • ikona niebieska wtyczki Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom do optymalizacji procesów i sterowania nimi można ograniczyć zużycie energii o 5%.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.