Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Cement factory, dusk, cement production
   BEZPIECZEŃSTWO LUDZI

   Bezpieczeństwo ludzi

   Mężczyzna przyglądający się rurom wodnym i wykresom przepływu wyświetlanym na wielu ekranach komputerowych, raportowanie w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

   Kultura bezpieczeństwa

   Kwestii bezpieczeństwa nie sposób oddzielić od tematu produkcji i wydajności. Zapewnienie bezpieczeństwa jest bowiem bezwzględnym obowiązkiem każdego właściciela i operatora zakładu przemysłowego. A każda osoba w przedsiębiorstwie jest zobowiązana do promowania kultury bezpieczeństwa pracy.
   na placu budowy, produkcja przemysłowa, urbanizacja

   Nasze rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa ludzi

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny Jedyny dostawca rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem Schneider Electric pomaga stawić czoło wyzwaniom związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa ludziom i ochroną sprzętu.
   • Domyślny tekst alternatywny Oferta najlepszych w swojej klasie technologii zapewniających bezpieczeństwo elektryczne Chroń najcenniejsze zasoby przed zagrożeniami elektrycznymi dzięki sprzętowi do rozdziału zasilania, usługom i szkoleniom oferowanym przez Schneider Electric.

   Fakty

   • ikona niebieski wykres skierowany w dół Od 2003 r. liczba ofiar śmiertelnych spadła o 1/3, a liczba wypadków prowadzących do obrażeń ciała — niemal o połowę.
   • Domyślny tekst alternatywny Łuk elektryczny może nagrzać się do temperatury 16 600°C.
   • ikona niebieska wtyczki Każdego dnia w USA zdarza się od 5 do 10 wypadków związanych z wyładowaniami łukowymi.
   • Domyślny tekst alternatywny W USA przedsiębiorstwo pozwane o odszkodowanie za skutki wypadku w przemyśle ponosi średnio koszt od 10 do 15 milionów USD.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.