Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • at building construction, industrial production, urbanization
   Optymalizacja i udoskonalanie kompleksowego i efektywnego łańcucha wartości oraz wydajności zasobów poprzez integrację systemów i procesów

   Efektywność łańcucha wartości

   Betoniarka

   Pełna widoczność łańcucha

   Łańcuch wartości często nie jest w pełni widoczny dla producentów cementu. Uniemożliwia im to skuteczne podejmowanie decyzji, ponieważ nie dysponują wystarczającą ilością danych lub dane są nierzetelne. Problemem jest także niski poziom integracji pomiędzy systemami.
   Widok na konstrukcję

   Nasze rozwiązanie zwiększające efektywność łańcucha wartości

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny Lider rynku rozwiązań do zarządzania energią w produkcji cementu Jako specjaliści w dziedzinie zarządzania energią i rozwiązań dla branży cementowej zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest efektywne wykorzystanie energii w procesie produkcji.
   • Domyślny tekst alternatywny Zaawansowane rozwiązania zwiększające wydajność zakładu i optymalizujące łańcuch dostaw Rozwiązania wspierające podejmowanie decyzji dotyczących przedsiębiorstwa, prognozowania, planowania i ustalania harmonogramów.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
   • ikona niebieska linijka Biorąc pod uwagę masowy charakter produktu i związany z nim wysoki koszt transportu, przewóz cementu na odległość większą niż 250 km jest zazwyczaj nieopłacalny.
   • Blue Graph up icon W Indiach koszt transportu cementu wzrósł o 40% w ciągu zaledwie 2,5 roku.
   • ikona niebieska błyskawicy Zapotrzebowanie na cement zależy od pory roku i wpływają na nie zewnętrzne czynniki, takie jak pogoda, co tym bardziej komplikuje zarządzanie łańcuchem dostaw.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.