Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Mining and mineral conveyor belt outside with two workers near it, system integration, mining industry, mineral processing

   Efektywność łańcucha wartości

   Optymalizacja i udoskonalanie kompleksowego i efektywnego łańcucha wartości oraz wydajności zasobów poprzez integrację systemów i procesów

   Zwoje aluminium w magazynie, produkcja przemysłowa, przetwarzanie materiałów

   Pełna widoczność łańcucha

   Łańcuch wartości w przemyśle metalurgicznym nie jest w pełni przejrzysty i nie ułatwia podejmowania decyzji. Powodem tego są m.in.: brak danych, rozproszenie informacji i niewystarczająca integracja systemów.
   Mężczyzna kontrolujący stan zwojów blachy, przetwarzanie minerałów

   Nasze rozwiązanie zwiększające efektywność łańcucha wartości

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

   • Domyślny tekst alternatywny Lider rynku w dziedzinie zarządzania działaniami w czasie rzeczywistym Oferowane przez nas rozwiązania pomagają producentom metali synchronizować cele operacyjne z celami biznesowymi, dzięki czemu ich przedsiębiorstwo zyskuje na szybkości, elastyczności i staje się długotrwale rentowne.
   • ikona uścisku dłoni Pozycja lidera w dziedzinie niezawodnych rozwiązań IT Zaufaj liderowi w dziedzinie rozwiązań do zarządzania energią obejmujących szereg obszarów, od aplikacji sterujących po centra przetwarzania danych.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
   • Default Alternative Text Istnieje wiele kombinacji i permutacji, wedle których materiały mogą być przemieszczane w obrębie łańcucha dostaw.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.