Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania dla przemysłu wydobywczego

   Rozwiązania od wydobycia zasobów po sprzedaż produktu

  • Modułowe prefabrykowane stacje elektroenergetyczne

   Stacje elektroenergetyczne: dopasowane, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dotyczące rozdziału energii elektrycznej

  • Wentylacja w górnictwie podziemnym dzięki napędowi Altivar Process VSD

   Zapoznaj się z testem napędu Altivar Process, który narażono na ekstremalnie silne wstrząsy i działanie pyłu po kontrolowanej eksplozji w szybie wentylacyjnym mieszczącym się 1400 m pod ziemią w fińskiej kopalni First Quantum Minerals.

  • RecyCoal

   RecyCoal to lider w branży zajmującej się oczyszczaniem kopalni węgla, w których zakończono już wydobycie. Przedsiębiorstwo musiało zintegrować automatykę procesów, aby zyskać pewność, że jego procesy są maksymalnie wydajne, dlatego zwróciło się do Schneider Electric z prośbą o pomoc w monitorowaniu, obsłudze serwisowej i automatyzacji działań.

  • Zintegrowane planowanie i optymalizacja

   Dowiedz się, w jaki sposób zoptymalizować cały łańcuch dostaw w branży wydobywczej, od wydobycia zasobów po sprzedaż produktu, dzięki oferowanemu przez Schneider Electric rozwiązaniu do zintegrowanego planowania i optymalizacji.

   Koparka kołowa stojąca nocą w kopalni odkrywkowej, Grevenbroich, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy, Europa, urbanizacja, system zarządzania budynkiem, przemysł wydobywczy

   Wyzwania

   Optymalizacji kosztów eksploatacyjnych (OPEX) i nakładów kapitałowych (CAPEX) powinna towarzyszyć maksymalizacja produkcji, przychodów i marży. Poza tym Twoje przedsiębiorstwo musi dbać o zrównoważony rozwój, stale podnosić poziom bezpieczeństwa pracowników, a także przyciągać i rozwijać utalentowane nowe kadry.
   Sirloin joint 3, raportowanie kwestii zrównoważonego rozwoju, system zarządzania budynkiem

   Rozwiązania dla przemysłu wydobywczego

   Ułatwianie zrównoważonego rozwoju firmom z branży wydobywczej

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny

    Otrzymaj społeczne przyzwolenie na prowadzenie działalności dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom i usługom dotyczącym gospodarowania energią i zrównoważonego rozwoju.

   • ikona uścisku dłoni

    Zwiększaj wydajność operacyjną i w pełni wykorzystaj potencjał tworzenia wartości dzięki naszym rozwiązaniom do optymalizacji produkcji i eksploatacji.

   Fakty

   • ikona niebieskie pieniądze Do 2016 r. dokonywane w przemyśle wydobywczym inwestycje z zakresu gospodarki wodnej będą sięgały 3,6 miliarda USD.
   • Niebieska ikona testów i weryfikacji 30% całkowitej energii zużywanej w kopalniach odkrywkowych rud żelaza wiąże się z transportem.
   • ikona niebieska strzałka skierowana w górę Przez ostatnie 20 lat nakłady kapitałowe związane z nowymi kopalniami miedzi zwiększyły się średnio o 15%.
   • Domyślny tekst alternatywny W skali globalnej w 2020 r. będzie brakować około 85 milionów wykwalifikowanych pracowników.
   • Domyślny tekst alternatywny 41% światowej energii elektrycznej jest wytwarzanej z węgla.
   • ikona niebieski wykres skierowany w górę Przedsiębiorstwa działające w przemyśle wydobywczym inwestują w rozwój i badania poniżej 2% przychodów ze sprzedaży.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.