Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Mining industry, Workers by excavation machinery in Spain
   Zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w branży wydobywczej

   Bezpieczeństwo ludzi

   Zewnętrzny taśmociąg wykorzystywany w górnictwie i przetwórstwie minerałów, przy którym znajduje się dwóch pracowników, integracja systemów, przemysł wydobywczy, przetwarzanie minerałów

   Bezpieczeństwo w górnictwie

   Kwestii bezpieczeństwa nie sposób oddzielić od tematu produkcji i wydajności. Zapewnienie bezpieczeństwa jest bowiem bezwzględnym obowiązkiem każdego właściciela i operatora zakładu przemysłowego. A wszyscy zobowiązani są do promowania kultury bezpieczeństwa pracy.
   Sirloin joint 3, raportowanie kwestii zrównoważonego rozwoju, system zarządzania budynkiem

   Nasze rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa ludzi

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Domyślny tekst alternatywny Jeden dostawca rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństwem Schneider Electric pomaga stawić czoło wyzwaniom związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa ludziom i ochroną sprzętu.
   • Domyślny tekst alternatywny Oferta technologii najlepszych w swojej klasie Począwszy od nowoczesnych kamer, aż po najbardziej zaawansowane wykrywacze piorunów — Schneider Electric oferuje rozwiązania niezbędne do zabezpieczenia najcenniejszych zasobów.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Łuk elektryczny może nagrzać się do temperatury rzędu 16 600°C.
   • ikona niebieska wtyczki Każdego dnia w USA zdarza się od 5 do 10 wypadków związanych z wyładowaniami łukowymi.
   • ikona niebieska błyskawicy Na całym świecie co sekundę uderza od 40 do 50 piorunów.
   • Ikona niebieskiego kasku Liczba wypadków w przemyśle wydobywczym zdecydowanie zmalała dzięki badaniom, udoskonalonym technologiom i programom zapobiegawczym.
   • Domyślny tekst alternatywny Piorun może uderzyć na głębokość 180 m z siłą wystarczającą na spowodowanie eksplozji gazu.
   • Domyślny tekst alternatywny W USA przedsiębiorstwo pozwane o odszkodowanie za skutki wypadku w przemyśle ponosi średnio koszt od 10 do 15 milionów USD.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.