Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   Optymalizacja i udoskonalanie kompleksowego i skutecznego łańcucha wartości oraz wydajności zasobów poprzez integrację systemów i procesów wykorzystywanych w górnictwie

   EFEKTYWNOŚĆ ŁAŃCUCHA WARTOŚCI

   • Rozwiązanie do zintegrowanego planowania i optymalizacji w przemyśle wydobywczym

    Dowiedz się, w jaki sposób zoptymalizować cały łańcuch dostaw w branży wydobywczej, od wydobycia zasobów po sprzedaż produktu, dzięki oferowanemu przez Schneider Electric rozwiązaniu do zintegrowanego planowania i optymalizacji.

    Widok kopalni, przemysł wydobywczy

    Pełna widoczność, od wydobycia surowca po sprzedaż gotowego produktu

    Skuteczne podejmowanie decyzji na wszystkich etapach łańcucha wartości nie jest możliwe, gdy procesy realizowane w górnictwie nie są widoczne z powodu braku lub niedoboru danych, odseparowania informacji i niewystarczającej integracji pomiędzy systemami.
    obrabiarka wykorzystywana w górnictwie, przemysł wydobywczy, przetwarzanie minerałów

    Nasze rozwiązanie zwiększające skuteczność łańcucha dostaw

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

    • Domyślny tekst alternatywny Lider rynku w dziedzinie zarządzania działaniami w czasie rzeczywistym Oferowane przez nas rozwiązania pomagają producentom metali synchronizować cele operacyjne z celami biznesowymi, dzięki czemu ich przedsiębiorstwo zyskuje na szybkości, elastyczności i staje się długotrwale rentowne.
    • ikona uścisku dłoni Pozycja lidera w dziedzinie niezawodnych rozwiązań IT Zaufaj liderowi w dziedzinie rozwiązań do zarządzania energią obejmujących szereg obszarów, od aplikacji sterujących po centra przetwarzania danych.

    Fakty

    • Domyślny tekst alternatywny Szacuje się, że do 2020 r. na świecie będzie istniało 30 miliardów połączonych ze sobą urządzeń.
    • Default Alternative Text Istnieje wiele kombinacji i permutacji, wedle których materiały mogą być przemieszczane w obrębie łańcucha dostaw.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.