Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text

  EcoStruxure™ dla operacji górniczych i łańcucha dostaw

  Cyfrowe operacje górnicze pozwalają na scentralizowanie i zintegrowanie oprogramowania biznesowego, środowiskowego, energetycznego, konserwacyjnego i do zarządzania kopalniami w celu osiągnięcia wysoce zoptymalizowanego łańcucha wartości.

 • Default Alternative Text

  Połącz swoje przedsiębiorstwo z przyszłościową ekonomią Internetu rzeczy

  Platforma EcoStruxure™ dla budynków, centrów przetwarzania danych, przedsiębiorstw i sieci elektroenergetycznych.

  Odkryj EcoStruxure™Zadowoleni klienci

  Zarządzanie konserwacją i zasobami

  Koszty konserwacji stanowią znaczną część kosztów eksploatacji górniczej i mogą pochłonąć prawie połowę budżetu. Zazwyczaj ponad 60% wszystkich pracowników kopalń koncentruje się na serwisowaniu lub naprawie skomplikowanych urządzeń w terenie.

  Tekst domyślny

  Rozwiązania i korzyści

  Każdego roku z powodu możliwych do uniknięcia nieplanowanych przestojów i awarii sprzętu traci się miliony dolarów.
  Od monitorowania stanu do zaawansowanego uczenia się maszyn i rozwiązań modelowania, które identyfikują subtelne zmiany w zachowaniu systemu — nasze rozwiązania identyfikują wczesne sygnały ostrzegawcze o sytuacjach, które mogą prowadzić do zmniejszenia wydajności sprzętu i nieplanowanych awarii.

  > Wydłużenie żywotności sprzętu i redukcja kosztów jego konserwacji
  > Identyfikacja aktywów nierentownych 
  > Skrócenie nieplanowanego przestoju 
  > Zapobieganie awariom sprzętu

  Ujednolicone czynności i łańcuch dostaw

  Optymalizacja każdego stanu procesu górniczego oddzielnie, bez uwzględnienia całego systemu, może często oznaczać utratę możliwości oszczędzania energii.

  Tekst domyślny

  Rozwiązania i korzyści

  Podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym w oparciu o informacje rozpowszechniane w różnych bazach danych, aplikacjach i arkuszach kalkulacyjnych może być bardzo trudne. Dzięki naszemu rozwiązaniu do zarządzania produkcją można skonsolidować i zarządzać danymi z wielu kopalń, zakładów i systemów biznesowych w celu podejmowania bardziej świadomych decyzji.

  System zarządzania produkcją współpracuje z naszym ujednoliconym rozwiązaniem w zakresie planowania i tworzenia harmonogramów. Narzędzie to uwzględnia wydobyte materiały, obróbkę, możliwości łańcucha dostaw i koszty, aby zapewnić optymalny plan, który zapewni maksymalny zysk.

  > Identyfikacja problemów w produkcji
  > Zarządzanie zapasami i jakością
  > Monitorowanie produkcji i wydajności zasobów
  > Zrozumienie kosztów produkcji
  > Analiza KPI w biznesie
  > Wyznaczanie celów w zakresie szczegółowego planowania, koncentrując się na długoterminowej wydajności zamiast na krótkoterminowych zyskach
  > Szybkie sprawdzanie dokładności przestrzegania harmonogramu i w razie potrzeby dostosowanie planowania

  Operacje zdalnego/centralnego sterowania

  Być może najważniejszym aspektem zautomatyzowanych systemów górniczych jest możliwość scentralizowania monitorowania w jednym fizycznym miejscu w zakresie wszystkich procesów w całej działalności.

  Tekst domyślny

  Rozwiązania i korzyści

  Zdalne centrum operacyjne umożliwia scentralizowanie wielu funkcji monitorowania i sterowania dla wielu zdalnych operacji w jednym fizycznym miejscu. Firma Schneider Electric może zaoferować szeroki zakres rozwiązań, które zaspokoją Twoje potrzeby i wymagania podczas tworzenia zdalnych centrów operacyjnych. Rozwiązania te obejmują infrastrukturę informatyczną, platformy współpracy oraz technologie gromadzenia, agregacji i analizy danych.

  > Zdalne monitorowanie i diagnostyka w celu zoptymalizowania procesów
  > Zwiększenie wydajności zasobów poprzez zdalną analizę > Zapewnienie widoczności począwszy od pozyskania zasobów do wprowadzenia na rynek i optymalizacja całego łańcucha dostaw

  Rozwój w erze cyfrowej z platformą EcoStruxure™

  Dowiedz się, jak Schneider Electric wprowadza nowy wymiar energetyki w życie dzięki produktom połączonym z siecią, sterowaniu brzegowemu oraz aplikacjom, analitykom i usługom.
  Wyjaśniamy, jak się to odbywa
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.