Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text

  Przemysł naftowy i gazowy

  Bezpieczeństwo, efektywność i skuteczna cyfryzacja działalności dzięki współpracy z globalnym liderem w sektorze ropy naftowej i gazu... Spotkaj się z naszymi ekspertami na konferencji PCIC Europe!

  • Broszury, filmy i analizy przypadków

   Od ponad 25 lat dostarczamy kompleksowych rozwiązań korporacyjnych zwiększających bezpieczeństwo i efektywność energetyczną, dzięki którym nasi klienci odnoszą znaczące zyski.

   Przeczytaj broszurę
   Data Centers
  • Broszury, filmy i analizy przypadków Inteligentne rozwiązania dla instalacji pól ropy naftowej i gazu

   Poznaj kompleksowe rozwiązania dla sektora poszukiwania i wydobycia ropy naftowej i gazu

  • Broszury, filmy i analizy przypadków Rozwiązanie korporacyjne do zarządzania rurociągami

   Kompleksowe rozwiązanie wspomagające zarządzanie rurociągiem i jego eksploatacją

  • Broszury, filmy i analizy przypadków Automatyzacja procesów

   Innowacyjne rozwiązania do automatyzacji procesów oferowane przez Schneider Electric to przyszłościowa platforma pomagająca w osiągnięciu integralności operacyjnej i dostarczająca personelowi eksploatacyjnemu cennych informacji.

   Wieloetniczna grupa biznesmenów dyskutująca o pracy, efektywność energetyczna, ropa naftowa i gaz

   Wyzwania

   W warunkach podwyższonego ryzyka zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i zasobom jest najważniejsze, ale presja związana z decyzjami inwestycyjnymi i operacyjnymi sprawia, że jest to zadanie wyjątkowo trudne. Do największych wyzwań należy znalezienie wykwalifikowanych i zdolnych pracowników, którzy zastąpią emerytowaną kadrę, oraz zarządzanie produkcją w dobie wahań rynkowych i ciągle nowych technologii.

   Fakty

   • Niebieska ikona rafinerii ropy naftowej i gazu Schneider Electric jest dostawcą rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i sterowania wykorzystywanych w największej rafinerii na świecie.
   • Niebieska ikona naziemnego przemysłu naftowego i gazowego Technologie Schneider Electric są wykorzystywane w 80% naziemnego przemysłu eksploatacyjnego i produkcyjnego ropy naftowej i gazu.
   • Niebieski rurociąg ropy naftowej i gazu 80% największych operatorów rurociągów na świecie zaufało firmie Schneider Electric.
   • Niebieska ikona Ziemi z widoczną Europą i Afryką Rozwiązania od Schneider Electric są wykorzystywane przy ponad 60% światowej produkcji gazu LNG.
   • Niebieska ikona Ziemi z widoczną Europą i Afryką Współpracując z klientami, uczestniczymy w 30% światowego rynku rafinacji ropy naftowej.
   • Niebieska ikona walizki W Ameryce Północnej 80% operacji wyceny i fakturowania związanych z bieżącymi dostawami przeprowadza się za pomocą naszych rozwiązań.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • ikona ropy naftowej i gazu Oferujemy kompleksowe rozwiązania Od ponad 30 lat dostarczamy kompleksowych rozwiązań korporacyjnych zwiększających bezpieczeństwo i efektywność energetyczną, dzięki którym nasi klienci odnoszą znaczące zyski.
   • ikona prosumenta Słuchamy naszych klientów Razem z klientami szukamy rozwiązań, dzięki którym uzyskają oczekiwane rezultaty i będą dostarczać usługi i towary na najwyższym poziomie.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.