Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   AUTOMATYKA TERMINALI

   Rozwiązanie w dziedzinie płynnych węglowodorów i paliw rafinowanych

   Zbiorniki ropy odbijające promienie zachodzącego słońca

   Wyzwania

   Na operatorach terminali spoczywa wiele obowiązków, m.in. zapewnienie zgodności z normami prawnymi i bezpieczeństwa, sterowanie systemami podnoszenia, zarządzanie zapasami i przeprowadzanie prac pomiarowych. Dochodzi do tego presja związana z ciągłym szukaniem oszczędności i ze zwiększaniem obrotów. Dlatego tak ważne jest, by zwłaszcza dziś rozwiązania przemysłowe usprawniały eksploatację i automatyzowały procesy.
   Cysterna

   Nasze rozwiązania w dziedzinie automatyki terminali

   Dostarczamy najlepszych na rynku rozwiązań, które zaspokajają rosnące potrzeby operacyjne klientów.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

   • Ikona wznoszącego się wykresu Większa wydajność Nasze rozwiązania automatyzują procesy w terminalach i w czasie rzeczywistym dostarczają danych potrzebnych do zwiększenia ich wydajności.
   • Domyślny tekst alternatywny Zgodność z normami prawnymi Nasze rozwiązania są zgodne ze standardami ochrony zdrowia i bezpieczeństwa oraz regulacjami rządowymi i zapobiegają potencjalnym zagrożeniom.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki terminali — zarówno dla sektorów poszukiwania i wydobycia oraz transportu, jak i sektora przetwórczego
   • Domyślny tekst alternatywny Schneider Electric ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie systemów do automatyki terminali.
   • Certyfikat Blue Schneider One Każdego dnia nasze rozwiązania są wykorzystywane na różnych etapach łańcucha dostaw do wyceny i fakturowania 80% wszystkich transakcji w Ameryce Północnej.
   • Niebieska ikona partnera Wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji — od wdrożenia do pomocy technicznej poza godzinami pracy.
   • ikona niebieska linijka Nasi wewnętrzni eksperci projektują na zamówienie rozwiązania, które spełniają wszystkie normy prawne i indywidualne wymagania pomiarowe określone przez klientów.
   • Niebieska ikona integracji Nasi specjaliści tworzą zintegrowane gotowe do użycia pakiety rozwiązań; w tym pomiarowe stanowiska zasilające oleju uszczelniającego, systemy sterowania i interfejsy zaprojektowane dla operatorów.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.