Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

    Tradycyjne centrum przetwarzania danych

    Rozwiązania dla centrów przetwarzania danych o mocy powyżej 1 MW.

  • Nowoczesne chłodzenie w nowoczesnym ośrodku Firma Schneider Electric zainstalowała pierwszy system EcoBreeze na kontynencie amerykańskim! Zobacz, jak nasz sprzęt jest używany do chłodzenia flagowego ośrodka kolokacyjnego firmy Cogeco Data Services w Barrie (Ontario, Kanada).
  • Szpital więcej niż cyfrowy Mercy Health to supernowoczesna instytucja opieki zdrowotnej, która od sześciu lat współpracuje z nami w zakresie kompleksowej obsługi swoich centrów przetwarzania danych. Dzięki rozwiązaniom Schneider Electric to nie szpitale Mercy muszą nieustannie dbać o swoje centra przetwarzania danych, lecz przeciwnie — to centra przetwarzania danych są cennym wsparciem dla działalności szpitali.
  • Udana współpraca W centrum przetwarzania danych Stampede na Uniwersytecie Teksańskim w Austin funkcjonuje superkomputer zdolny rozwiązywać problemy o naprawdę dużej skali — nic dziwnego, skoro i sam Teksas należy do największych stanów USA. Wdrożenie takiej maszyny wymagało nie tylko zbudowania najlepszej infrastruktury, lecz także zaangażowania najlepszych fachowców. Dlatego uniwersyteckie centrum obliczeniowe zrealizowało projekt jako wspólne przedsięwzięcie firmy HMG & Associates, lokalnego dystrybutora SWMCO oraz Schneider Electric — globalnego przedsiębiorstwa wyspecjalizowanego w dziedzinie gospodarki energetycznej i automatyki.
Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.