Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   Ekonomiczne transformatory o wysokiej efektywności i niezrównanych możliwościach

   Transformatory średniego napięcia

   Ekonomiczne transformatory o wysokiej efektywności i niezrównanych możliwościach

   Mężczyzna kontrolujący stan zwojów blachy, przetwarzanie minerałów

   Wyzwania

   W ślad za rosnącymi kosztami energii zwiększa się zapotrzebowanie na transformatory o wysokiej efektywności i dostępności. Do wyboru urządzeń bardziej przyjaznych dla środowiska skłaniają też coraz bardziej rygorystyczne normy i przepisy. W rezultacie niezwykle duże znaczenie ma prawidłowa kalkulacja całkowitego kosztu posiadania (TCO).
   • Rozwiązania

    Produkujemy olejowe transformatory mocy, olejowe transformatory rozdzielcze, transformatory suche, transformatory z rdzeniem amorficznym, transformatory na specjalne zamówienie oraz transformatory inteligentne, które zaspokajają różne potrzeby klientów.
   • Oferowane korzyści

    Oferujemy nowoczesne transformatory zgodne z najnowszymi normami światowymi, zajmujące niewiele miejsca, a przy tym charakteryzujące się elastyczną konstrukcją i bardzo małymi stratami. Nadają się do stosowania w pomieszczeniach i na wolnym powietrzu.
   • Co nas wyróżnia

    Ponad 50-letnie doświadczenie i potencjał przemysłowy na całym świecie czyni z grupy Schneider Electric niezwykle wszechstronnego dostawcę transformatorów spełniających oczekiwania klientów.
   Zachód słońca za rzędem stacji rozdzielczych

   Poznaj naszą ofertę transformatorów

   Kalkulacja całkowitego kosztu posiadania (TCO) jest kluczem do rzetelnego oszacowania kosztów eksploatacji przed zakupem nowego transformatora, a jeszcze większe znaczenie ma przy porównywaniu dwóch różnych rozwiązań. TCO obejmuje koszty nabycia, eksploatacji i konserwacji. Schneider Electric — jako globalne przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w dziedzinie gospodarki energetycznej — jest w stanie dostarczyć transformator spełniający wszystkie wymagania norm i przepisów, a przy tym charakteryzujący się atrakcyjnym poziomem TCO.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.