• Engineer with digital tablet standing in front of solar panels, energy management.

  Rozwiązania dla energetyki słonecznej

  Elektrownia słoneczna

  Wyzwania

  Na młodym rynku energetyki słonecznej, na którym nowi dostawcy szybko pojawiają się i z którego równie szybko znikają, szczególnie ważna jest wiarygodność partnera, z którym realizuje się projekt instalacji. Dotyczy to zwłaszcza krytycznego elementu tej instalacji — łańcucha konwersji energii słonecznej na elektryczną.
  • Rozwiązania

   Schneider Electric oferuje kompleksowe rozwiązanie dla konwersji energii słonecznej, obejmujące system dystrybucji energii, monitorowanie i wsparcie techniczne.
  • Korzyści

   Jesteśmy wiarygodnym dostawcą znakomitych, niezawodnych i zintegrowanych rozwiązań, a naszym klientom zapewniamy na całym świecie wysokiej klasy wsparcie techniczne. Nasze produkty są projektowane i produkowane z zachowaniem najwyższych standardów, a przy ich opracowywaniu i konfigurowaniu bierzemy pod uwagę trudne wymagania, jakie stawiają współczesne instalacje.
  • Co nas wyróżnia

   Od ponad 178 lat jesteśmy liderem technologii wytwarzania i dystrybucji energii elektrycznej, a dziś oferujemy między innymi kompletną gamę rozwiązań fotowoltaicznych do instalacji o różnej wielkości.
  Park paneli słonecznych przed panoramą miasta

  Rozwiązanie dla elektrowni fotowoltaicznych

  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla elektrowni fotowoltaicznych realizowanych w formie instalacji scentralizowanych i zdecentralizowanych. Nasza oferta obejmuje integrację i przyłączanie źródeł fotowoltaicznych, systemy konwersji energii, dystrybucji i monitorowania oraz wsparcie techniczne.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.