Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Businessman working at computer, energy management software, big data analytics.

   ZARZĄDZANIE INFORMACJAMI

   Technik w kasku obserwujący ekrany komputerów w sterowni, oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą zakładu.

   Podejmuj decyzje na podstawie rzetelnych danych

   Na procesy przemysłowe w sektorze metalowym składa się ogromna liczba systemów i aplikacji biznesowych, z których większość nie komunikuje się ze sobą, jest integrowana ręcznie lub oferuje nieprzydatne albo zbyt obszerne dane. Obecnie najważniejsze wyzwanie stanowi uzyskanie dostępu do spójnych, rzetelnych danych o przebiegu działalności, a następnie ich zamiana w przydatne informacje pozwalające podejmować przemyślane decyzje.
   • Rozwiązania

    Nasze inteligentne oprogramowanie do zarządzania produkcją gromadzi dane na temat procesów i pozwala określić znaczenie oraz przyczyny poszczególnych zdarzeń. Jego modułowy charakter sprawia, że kolejne funkcje mogą być dodawane stopniowo, dzięki czemu ciągłe rozwijanie programu nie przeszkadza bieżącej pracy.
   • Oferowane korzyści

    Oprogramowanie Schneider Electric do zarządzania zakładem współdziała z wieloma systemami przemysłowymi i biznesowymi, zbiera istotne dane i prezentuje je w formie przejrzystych, na bieżąco aktualizowanych raportów przydatnych w analizach. Możesz błyskawicznie wykryć problemy związane z wydajnością, poznać koszty produkcji i automatycznie obliczyć wartości biznesowych wskaźników KPI — bez potrzeby korzystania z bazy danych czy pomocy eksperta w dziedzinie inteligentnej analizy danych (business intelligence).
   • Co nas wyróżnia

    Skalowalna platforma umożliwia wzrost odpowiadający potrzebom i budżetowi, od podstawowych wskaźników KPI po optymalizację całego łańcucha dostaw. Łatwa, standardowa integracja wspiera aplikacje wykorzystywane w branżach górniczej, przetwórstwa minerałów i metalurgicznej, w tym systemy biznesowe, laboratoryjne systemy informacyjne i prognozy pogody. Spójne środowisko użytkownika ułatwia opanowanie nowych elementów oprogramowania i osiągnięcie szybkiego zwrotu z inwestycji.

   Korzyści

   • Inżynierowie w sterowni w hucie stali, automatyka przemysłowa, produkty bezpieczeństwa
    Lepsza widoczność procesu produkcyjnego.
    Większa efektywność operacyjna w całym zakładzie. Łatwe porównywanie wyników rzeczywistych i planowanych.
   • Robotnik pracujący w hucie przy otwartym piecu elektrycznym do wytapiania stali, automatyka przemysłowa, przetwarzanie minerałów
    Przemyślane podejmowanie decyzji dzięki krytycznym wskaźnikom KPI, takim jak całkowita efektywność sprzętu, uzysk i zużycie energii. Udoskonalenie wydajności sprzętu i zmniejszenie liczby nieplanowanych przestojów.
   • Piec koksowniczy przelewa płynną stal, przetwarzanie minerałów, system realizacji produkcji
    Dokładne raporty o parametrach wejściowych i wyjściowych produkcji w zakładzie. Kontrolowanie i śledzenie ruchu zasobów i materiałów.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.