Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text
  Inteligentne sterowanie eksploatacją w sektorze ropy naftowej i gazu

  Rozwiązania do sterowania pompami i silnikami

  Rosnące zapotrzebowanie na energię i coraz większe wymogi co do bezpieczeństwa i ochrony środowiska sprawiają, że niższe zużycie energii i minimalizacja kosztów eksploatacji ma dziś kluczowe znaczenie dla sektora ropy naftowej i gazu. Wyczerpujące się zasoby, wzrost cen energii i surowców oraz brak wykwalifikowanych pracowników to wyzwania, przed którymi stoi dziś sektor ropy naftowej i gazu. Aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność, nie ponosząc jednocześnie zbędnych kosztów, trzeba korzystać z inteligentnych rozwiązań, które umożliwiają monitorowanie, kontrolę i optymalizację zasobów.

 • Przeczytaj

  • Read more about Schneider Electric solutions

   Przemienniki częstotliwości Altivar 61 i Altivar 71

   Łączące możliwości przemienników częstotliwości Altivar 61 i Altivar 71, oferowane przez Schneider Electric przemienniki Altivar™ Plus to obudowane i stabilne rozwiązania do instalacji komercyjnych, przemysłowych i komunalnych. Przemienniki łączą niezawodność i prostotę używania znane z produktów Altivar z przetestowaną, sprawdzoną i zweryfikowaną konstrukcją układu napędowego. Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Układ łagodnego rozruchu Altistart 01

   Altistart 01 poprawia parametry rozruchu, zapewniając łagodny i kontrolowany rozruch silników asynchronicznych dzięki ochronie przeciwprzepięciowej przy podawaniu momentu obrotowego działającym w momencie rozruchu i zatrzymania pracy. Ten funkcjonalny mini układ łagodnego rozruchu zapobiegając wstrząsom mechanicznym powodującym zużywanie się silnika i maszyn, ogranicza liczbę konserwacji i przestojów.

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Panele pompowe Well-Guard Control

   Nasza oferta obejmuje najbardziej kompleksowe, trwałe i niezawodne produkty do paneli pompowych, w tym rozruszniki silników typu NEMA i IEC (w wersjach nisko- i średnionapięciowych); wszystkie w odpornych obudowach napowietrznych o stopniu ochrony NEMA 3R. Pełna gama obudowanych przemienników częstotliwości i układów łagodnego rozruchu.

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   System sterowania silnikiem TeSys T

   System TeSys T to zaawansowane rozwiązanie sterujące i zabezpieczające, które zapobiega awariom silnika. Chroni zarówno silnik, jak i elementy mechaniczne, nie dopuszczając do nieprzewidzianych przestojów.

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Układ łagodnego rozruchu Altistart 22

   Układ łagodnego rozruchu Altistart® 22 jest przeznaczony do 3-fazowych silników na prąd przemienny i standardowych instalacji z 3-fazowym układem sterowania. Dzięki wbudowanemu stycznikowi bocznikującemu urządzenie jest kompaktowe i ma niską emisję ciepła, a czas oprzewodowania skraca się.

   Kompleksowa ochrona aplikacji silnika lub układu rozruchu, wbudowany system komunikacji Modbus

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Układ łagodnego rozruchu Altistart 48

   Układ łagodnego rozruchu Altistart® 48 jest przeznaczony do 3-fazowych silników na prąd przemienny i instalacji działających w trudnych warunkach (czas rozruchu >30 s). Jego opatentowany system sterowania momentem obrotowym (TCS — ang. torque control system) umożliwia łagodny rozruch i zatrzymanie silnika, jego wstępne podgrzanie i działanie zabezpieczeń cieplnych. Układ łagodnego rozruchu ma również następujące właściwości:

   zabezpieczenia przed niedociążeniem i przeciążeniem, kaskadowy rozruch i hamowanie kilku połączonych silników, wbudowany system komunikacji Modbus i inne rozwiązania typu „gateaway”, liczne konfigurowalne we/wy, automatyczny restart, fabryczne ustawienia do natychmiastowego użytku

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Altivar 1260

   Produkty Altivar® 1260 to szeroka gama przemienników częstotliwości średniego napięcia o mocy od 700 do 7500 KM, dostępne w wersjach o napięciu wyjściowym od 3,3 kV do 4,16 kV. Wielofunkcyjne i niezwykle wydajne falowniki doskonale nadają się do zastosowania w dużych pompach, wentylatorach i kompresorach, uzupełniając inne oferowane przez Schneider Electric rozwiązania w dziedzinie zasilania, takie jak układy rozdziału zasilania, softstarty średniego napięcia, wyposażenie zakładów i usługi serwisowe.

   Więcej informacji
  • Read more about Schneider Electric solutions

   Taco, Inc., Wprowadzając do swojej oferty przemienniki częstotliwości, producent pomp do systemów HVAC zyskuje klientów i zwiększa sprzedaż.

   Taco, Inc., Tę wiodącą na amerykańskim rynku wodnych systemów ogrzewania dla budynków mieszkalnych i komercyjnych firmę założono w 1920 roku. Taco to spółka rodzinna, którą zarządza już trzecie pokolenie właścicieli. W Cranston, w stanie Rhode Island, znajdują się siedziba i fabryka firmy. Produkcja odbywa się też w Fall River, w stanie Massachusetts.
   Jest wiele inicjatyw branżowych adresowanych do właścicieli budynków zachęcających do wdrażania energooszczędnych rozwiązań w czasie realizacji nowych inwestycji lub modernizowania już istniejących. Do takich projektów należą m.in. system certyfikacji budownictwa ekologicznego LEED® wprowadzony przez amerykańskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, program Energy Star amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska i coraz liczniejsze projekty inteligentnych sieci elektroenergetycznych. W sierpniu 2011 roku ponad 130 mln metrów kwadratowych powierzchni komercyjnych posiadało certyfikat LEED. Rosnące zainteresowanie ekologią sprawiło, że klienci firmy Taco, Inc., kupując pompy, coraz częściej pytali również o przemienniki częstotliwości. W 2009 roku Taco zwróciło się do Schneider Electric z zapytaniem o możliwość sprzedaży przemienników częstotliwości. Ponadto firma rozważała możliwość sprzedaży pomp o mniejszej mocy z zamontowanym już przemiennikiem. Więcej informacji
Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.