Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Worker at gas storage plant with walkie talkie and clipboard in hand, sustainability consulting, oil and gas.

  Sprawdzone rozwiązania do automatyzacji procesów przetwarzania gazu i procesów LNG

Workers inspecting oil and gas piping, process automation.

Wyzwania

Skuteczne rozwiązanie do automatyzacji procesów musi obejmować narzędzia redukujące ryzyko opóźnień w realizacji projektu, współpracować z wieloma różnorodnymi aplikacjami i być objęte profesjonalną obsługą serwisową w czasie całego cyklu życia produktu, tak aby zapewnić jak najniższy koszt posiadania.

Automatyzacja procesów

Ilustracja przedstawiająca cykl życia, napęd regulacyjny, rozwiązania korporacyjne, ropa naftowa i gaz, sterowanie procesami
 • Rozwiązania

  Oferujemy wyjątkowe połączenie najlepszych technik automatyzacji oraz profesjonalnych usług doradczych i serwisowych, zapewniając najbardziej innowacyjne narzędzia na każdym etapie życia produktu — od projektowania po wdrożenie i użytkowanie. Realizacja całego systemu przez jednego dostawcę przynosi szereg korzyści.
 • Oferowane korzyści

  • Niższe ryzyko w projekcie dzięki korzystaniu z usług tylko jednego dostawcy, które pozwala na skuteczną realizację procesu automatyzacji.
  • Dogłębna wiedza na temat przebiegu operacji i pewność ich ciągłości dzięki bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniom do automatyzacji.
  • Pewność, że inwestycje realizowane dzisiaj sprawdzą się także w przyszłości.
 • Co nas wyróżnia

  • Doświadczenie — rozwiązania wykorzystywane w ponad 60 fabrykach gazu LNG i ponad 20 zakładach przetwórstwa gazu.
  • Różnorodność rozwiązań — najbogatsza oferta na rynku
  • Opatentowany, odporny na błędy układ sterowania z potrójnym systemem nadmiarowości (TMR)
  • Współpracująca z innymi rozwiązaniami platforma wspierająca integrację procesów automatyzacji na poziomie całego przedsiębiorstwa.
pracownik fabryki w dyspozytorni, sterowanie maszynami, ropa naftowa i gaz.

Poznaj więcej rozwiązań dla instalacji przetwarzania gazu i procesów LNG

Schneider Electric ma wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ryzyka operacyjnego i innych powiązanych zagadnień. Jako partner wspieramy naszych klientów w czasie projektowania, wdrażania i długoterminowego użytkowania danej inwestycji. Nasi klienci mają dostęp do różnorodnych technologii, mogą też skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych i doradczych. Razem z naszymi klientami szukamy takich rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa procesów, które będą im służyć również w przyszłości.

Korzyści

 • Słowo „rozwiązania” na klawiszu klawiatury, rozwiązania biznesowe.
  Wysoki poziom nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL): Systemy są projektowane z myślą o układach awaryjnego wyłączania lub innych aplikacjach krytycznych, które wymagają 1, 2 lub 3 poziomu nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL).
 • Chromowa strzałka wycelowana w niebo, strzałka skierowana w górę, efektywność energetyczna.
  Wysoka dostępność: Potrójny system nadmiarowości (TMR) może wykorzystywać nawet trzy procesory główne jednocześnie, zapewniając ciągłość sterowania.
 • Czas to pieniądz, finanse, zarządzanie czasem, zrównoważony rozwój.
  Niskie koszty konserwacji: Oferowane oprogramowanie zawiera wbudowane narzędzia diagnostyczne, które automatycznie lokalizują awarie wymiennych modułów.
Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.