Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Operators in power station control room working with technical challenges, sustainability reporting.

   Systemy nadzorujące I aplikacje korporacyjne

   Default Alternative Text

   Wyzwania

   Ewolucja w transporcie węglowodorów

   Wyzwaniem, któremu starają się dziś sprostać konstruktorzy rurociągów, jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa (w dziedzinie ochrony pracowników, środowiska i zasobów) i coraz większej niezawodności rurociągów, a także zwiększenie ich wydajności i efektywności kosztowej przy jednoczesnym spełnianiu obowiązujących norm prawnych.
   • Rozwiązania

    Dla Schneider Electric priorytetem jest, by oferowane rozwiązania były skalowalne, objęte nadzorem i fundamentalnie bezpieczne. Dostarczając niezawodnych narzędzi, umożliwiamy operatorom rurociągów ich bieżącą eksploatację oraz optymalizację transportu węglowodorów na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

   • Oferowane korzyści

    Aplikacje systemów kontroli i monitoringu służące do zarządzania bieżącą eksploatacją rurociągów ropy naftowej, produktów rafinowanych i petrochemicznych oraz gazu, zapewniające bezpieczeństwo i efektywność wszystkich procesów.

    Szybkie podejmowanie decyzji biznesowych dzięki dostępowi do danych w czasie rzeczywistym.

   • Co nas wyróżnia

    Schneider Electric oferuje zintegrowane, otwarte i kompleksowe rozwiązania do zarządzania rurociągami i ich eksploatacją, które wspomagają przebieg wszystkich procesów na całej drodze przesyłu od miejsca wydobycia do przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania cieszą się największym zaufaniem sektora, np. ponad 60% całego transportu węglowodorów w Ameryce Północnej i Południowej odbywa się przy wykorzystaniu rozwiązań od Schneider Electric.

   Domyślny tekst

   Poznaj więcej rozwiązań korporacyjnych do zarządzania rurociągami

   W dobie rosnącego zapotrzebowania na energię, presji związanej z ochroną środowiska oraz potencjalnych zagrożeń nie zmienia się główne wyzwanie, przed którym stoją operatorzy rurociągów przeznaczonych do transportu węglowodorów oraz sieci dystrybucyjnych gazu: nieprzerwanie zapewniać bezpieczeństwo, niezawodność i prawidłowość przebiegu operacji przy jednoczesnej minimalizacji czasu i kosztów instalacji. Rozwiązania Schneider Electric do zarządzania rurociągami i ich eksploatacją są wykorzystywane w przemyśle ropy naftowej i gazu na całym świecie.

   Korzyści

   • Operatorzy w dyspozytorni elektrowni pracujący nad rozwiązaniem problemu technicznego, doradztwo w sprawie zrównoważonego rozwoju.
    • Większe bezpieczeństwo eksploatacji, niezawodność i zgodność z przepisami
    • Mniejsze ryzyko związane z przedsięwzięciem i niższy całkowity koszt instalacji
   • Domyślny tekst
    • Proste zarządzanie i sterowanie przebiegiem operacji
    • Śledzenie i wizualizacja drogi przesyłu od miejsca wydobycia do miejsca docelowego
   • Dwóch biznesmenów siedzących na ławce i pracujących z tabletem, Internet rzeczy, doradztwo w sprawie zrównoważonego rozwoju.
    • Dokładne dane dotyczące monitorowania zasobów i rozliczeniowych pomiarów przepływu
    • Automatyczne sprawdzanie danych pomiarowych
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.