Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text
  Rozwiązania dla terminali

  AUTOMATYZACJA PROCESÓW

Default Alternative Text

Wyzwania

Znalezienie odpowiedniego rozwiązania do automatyzacji procesów ma znaczenie krytyczne dla długofalowej rentowności terminalu. Musi ono obejmować narzędzia redukujące ryzyko opóźnień w realizacji projektu, współpracować z różnorodnymi aplikacjami i być objęte profesjonalną obsługą serwisową w czasie całego cyklu życia produktu, tak aby zapewnić jak najniższy koszt posiadania danego zasobu.

Automatyzacja procesów

Ilustracja przedstawiająca cykl życia, napęd regulacyjny, rozwiązania korporacyjne, ropa naftowa i gaz, sterowanie procesami
 • Rozwiązania

  Unikalna oferta Schneider Electric łączy najlepsze technologie, fachową wiedzę oraz usługi serwisowe i doradcze i obejmuje pełen zakres rozwiązań do automatyzacji, zapewniając najbardziej innowacyjne narzędzia na każdym etapie projektu — od opracowywania po wdrożenie i użytkowanie. Dzięki kompleksowemu charakterowi naszych rozwiązań, klienci nie muszą szukać innych dostawców i mogą zawrzeć z nami umowę o generalne wykonawstwo (EPC), która umożliwia skrócenie czasu inwestycji, redukuje związane z nią ryzyko i podnosi ogólny poziom zadowolenia z jej realizacji. W istniejących obiektach nasze rozwiązania pozwalają zmniejszyć koszty modernizacji, zwiększyć dostępność zasobów i podnieść, dzięki programom szkoleniowym, kwalifikacje pracowników.

 • Oferowane korzyści

  • Dogłębna wiedza na temat przebiegu procesów i pewność integralności operacyjnej dzięki bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniom do automatyzacji.
  • Niższe ryzyko w projekcie — korzystanie z usług tylko jednego dostawcy, pozwala na skuteczną realizację procesu automatyzacji, zapewniając dostęp do usług serwisowych i doradczych na każdym etapie inwestycji.
  • Pewność, że stosowane dziś technologie, zdobyta wiedza i doświadczenie będą aktualne także w przyszłości.
 • Co nas wyróżnia

  Różnorodność rozwiązań — najbogatsza oferta na rynku.
  • Współpracująca z innymi rozwiązaniami platforma wspierająca integrację procesów automatyzacji na poziomie całego przedsiębiorstwa.
Ciężarówka w czasie tankowania oleju lub gazu.

Poznaj więcej rozwiązań dla terminali

W Schneider Electric wiemy, jak działają terminale i jakie procesy towarzyszą ich eksploatacji. Jako partner wspieramy naszych klientów w czasie projektowania, uruchamiania i długoterminowego użytkowania należących do nich obiektów. Nasi klienci mają dostęp do różnorodnych technologii, mogą też skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych i doradczych. Razem z naszymi klientami szukamy takich rozwiązań do automatyzacji procesów, które będą im służyć również w przyszłości.

Korzyści

 • Słowo „rozwiązania” na klawiszu klawiatury, rozwiązania biznesowe.

  Bezpieczeństwo produkcji i ochrona zasobów dzięki niezawodnym rozwiązaniom do automatyki. 

 • Systemy szerokopasmowe, prędkość, sieć, moc obliczeniowa chmury, internet rzeczy, dostawca usług w chmurze.

   Pełna kontrola nad działalnością dzięki wdrożeniu systemów do automatyzacji procesów.

 • Czas to pieniądz, finanse, zarządzanie czasem, zrównoważony rozwój.

  Minimalizacja kosztu całkowitego posiadania dzięki innowacyjnym i rozwojowym rozwiązaniom od Schneider Electric, które łatwo można zmodernizować w momencie pojawienia się nowszych technologii.

Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.