Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   Default Alternative Text

   Znamy się na rozwoju infrastruktury.

   Nasze technologie już dziś działają w Twoim mieście. Od momentu powstania naszej firmy wdrożyliśmy efektywne technologie informacyjne (IT) i operacyjne (OT) w ponad 250 miastach, pomagając w istotnym ograniczeniu zużycia energii.
   • Rozwiązania

    Żadna instytucja nie zbuduje inteligentnego miasta wyłącznie własnymi siłami. Schneider Electric jest wiarygodnym partnerem i może zaoferować bogatą wiedzę specjalistyczną w takich dziedzinach, jak budynki, gospodarka energetyczna, gospodarka wodna, transport, usługi publiczne oraz integracja zapewniająca współdziałanie między jednostkami miejskimi.

   • Oferowane korzyści

    W inteligentnym mieście najważniejsi są mieszkańcy: technologie i dane pomagają miastom zarówno w szybkim eliminowaniu najpilniejszych problemów, jak i w selektywnej migracji do systemów zintegrowanych, które przyniosą poprawę długofalową.

   • Co nas wyróżnia

    • Inwestycje w nasze rozwiązania są wysoce opłacalne za sprawą najlepszych w swojej klasie technologii oraz doświadczenia zdobytego na przestrzeni wielu dekad.
    • Możemy efektywnie współdziałać ze wszystkimi jednostkami miejskimi dzięki doskonałej znajomości różnych obszarów funkcjonowania miasta.
    • Dostarczamy rozwiązania pod klucz, obejmujące zarówno systemy OT (technologie operacyjne), jak i IT (technologie informacyjne).
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.