Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   Innowacje w miejskim systemie energetycznym

   Energetyka i zakłady energetyczne

   • GreenLys, Francja

    Projekt rozwoju inteligentnej sieci elektroenergetycznej GreenLys, realizowany w Lyonie i Grenoble, pełni rolę eksperymentalnej platformy dla innowacyjnych rozwiązań z różnych dziedzin — od wytwarzania energii po jej zużycie.

   • Boulder, Kolorado, USA

    Gdy obywatele miasta Boulder w amerykańskim stanie Kolorado opowiedzieli się za lepszym wykorzystaniem sieci energetycznej po przejęciu jej przez miasto, eksperci władz miejskich zwrócili się do firmy Schneider Electric o pomoc w zaplanowaniu infrastruktury przyszłości.

   • Bermuda Electric Light Company

    Bermuda Electric Light Company Limited (BELCO) to jedyny dostawca energii elektrycznej na Bermudach. Firma jest operatorem elektrowni oraz systemów przesyłu i rozdziału energii na wyspach archipelagu.

    Zespół elektrowni wodnej przy pracy, zarządzanie energią, gospodarka energetyczna, rozdział zasilania elektrycznego.

    Wyzwania, problemy

    Miasta tętnią energią. Ropa naftowa, gaz i elektryczność dają miastu życie, a gospodarce — energię. Miasta muszą dbać o to, by ich gospodarka energetyczna była bardziej efektywna, niezawodna i przyjazna dla środowiska.
    Stacja elektryczna, dostęp do energii, zarządzanie energią, gospodarka energetyczna.

    Nasze rozwiązania dla inteligentnej gospodarki energetycznej

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

    • Tekst domyślny Już dziś oferujemy inteligentną energię. Możesz zaoszczędzić nawet 30% energii dzięki naszym systemom automatyki i zarządzania w czasie rzeczywistym.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.