Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Man reviewing sustainability reporting, big data analytics on multiple computer screens.

   Rozwiązania dla zakładów uzdatniania wody

   • Analiza przypadku

    AVU, Niemcy


    Wykorzystująca logikę rozmytą architektura PlantStruxure™ pozwala zakładowi uzdatniania wody usprawnić przebieg procesów operacyjnych.

    Dowiedz się więcej
    Default Alternative Text
   • Analiza przypadku

    Foshan Water, Chiny


    Spółka działająca w sektorze gospodarki wodnej zdecydowała się na wdrożenie w swoim nowym zakładzie systemu automatyki opartego na rozwiązaniach PlantStruxure — o wyborze przesądziła niezawodność, ustandaryzowany charakter, niskie koszty, funkcje wizualizacji 3D, a także krótki czas wdrożenia tej architektury.

    Dowiedz się więcej
    Default Alternative Text
   • Analiza przypadku

    Pinellas County Utilities, USA


    Oferowane przez Schneider Electric oprogramowanie Wonderware™ pozwala pracownikom PCU na szybkie tworzenie i wdrażanie niestandardowych aplikacji, które łączą ze sobą informacje i dostarczają je w czasie rzeczywistym.

    Dowiedz się więcej
    Default Alternative Text
   • Analiza przypadku

    Anglian Water, Wlk. Brytania


    Gdy jeden z największy brytyjskich dostawców usług gospodarki wodno-ściekowej musiał zmodernizować swoją starzejącą się infrastrukturę telemetryczną, po pomoc w kompleksowym zmodernizowaniu systemu monitorującego zwrócił się do Schneider Electric.

    Woda wyciekająca na złączeniu dwóch grubych rur, gospodarka wodna.

    Wyzwania

    Firmy z sektora gospodarki wodnej muszą zapewniać ciągłość dostaw czystej wody, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoich zakładów oraz systemów obsługi danych i nieustannie szukając możliwości obniżenia kosztów operacyjnych. Z powodu starzejącej się infrastruktury i ograniczeń budżetowych jest to niezwykle trudne zadanie.
    Domyślny tekst alternatywny

    Rozwiązania dla zakładów uzdatniania wody

    Oferujemy najlepsze w swojej klasie urządzenia, oprogramowanie i usługi umożliwiające dostarczanie czystej, zdatnej do picia wody.

    Dlaczego warto z nami współpracować

    • Earth icon Globalny partner technologiczny Jesteśmy liderem w dziedzinie zarządzania energią i od ponad 40 lat działamy w sektorze gospodarki wodnej.
    • Domyślny tekst alternatywny Międzynarodowy zasięg Klienci na całym świecie powierzają nam zadania związane z ochroną, zasilaniem i automatyzacją zakładów uzdatniania wody.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.