Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   System zarządzania budynkiem

   Poznaj innowacje w zakresie systemów zarządzania budynkiem, dzięki którym każdy obiekt, niezależnie od wielkości, będzie efektywny energetycznie i przyjazny dla użytkowników i środowiska.

   Kliknij i zobacz
  Default Alternative Text

  Wyzwania

  Rosnąca liczba ludności obszarów miejskich i coraz większe zużycie energii elektrycznej w obiektach sprawiają, że wdrażanie systemu zarządzania budynkiem jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Inwestorzy nowoczesnych obiektów muszą brać pod uwagę: redukcję kosztów, środowisko, zagwarantowanie komfortowych warunków pracy, jak również zwiększenie płynności finansowej. Niezwykle istotne jest więc zapewnienie efektywnej integracji wszystkich rozproszonych instalacji znajdujących się na obiekcie. Takie możliwości daje system zarządzania budynkiem SmartStruxure firmy Schneider Electric. SmartStruxure łączy niezależne systemy przy pomocy jednej platformy programowej. Informacje z bazy danych są wykorzystywane w poszczególnych podsystemach. SmartStruxure to system zarządzania budynkiem, który zwiększa efektywność oraz spełnia oczekiwania zarządców i właścicieli budynków.
  • SmartStruxure - era możliwości Pełna integracja dla każdego budynku

   SmartStruxure – system zarządzania budynkiem, umożliwiający optymalizację zużycia energii zarówno w mniejszych, jak i dużych obiektach. Zastosowanie tego systemu zarządzania pozwala również zapewnić komfortowe i odpowiednie warunki pracy użytkownikom przebywającym w danych obiekcie. Dzięki SmartStruxure każdy obiekt będzie efektywny energetycznie i przyjazny dla użytkowników i środowiska.

   • Prawidłowe zarządzanie Czy konieczna jest automatyka budynkowa?

    Jak ważne jest prawidłowe funkcjonowanie systemu zarządzania budynkiem, można przekonać się w załączonym filmie. Brak odpowiedniej kontroli lub jeden błąd w całym systemie, może skutkować wieloma konsekwencjami.

   • System zarządzania budynkiem - referencje NOSPR i MCK w Katowicach

    Zastosowane systemy zarządzania budynkiem w obiektach, takich jak: Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe, pozwalają optymalizować koszty zużycia energii i dają realny zwrot z inwestycji.

   • The Edge, Amsterdam SmartStruxure w najbardziej ekologicznym budynku świata

    The Edge to światowy wzorzec budynku przyjaznego dla środowiska. Dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu zarządzania budynkiem, możliwe jest zapewnienie komfortowych i zdrowych warunków pracy jego użytkownikom.

    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.