Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Man working on a laptop for data center operations

   Centra przetwarzania danych i sieci

   Czy Twoje centrum przetwarzania danych jest gotowe na przyszłe potrzeby rozwojowe? Oferujemy rozwiązania do zarządzania centrum przetwarzania danych i pokrewne usługi, z pomocą których Twoja firma może odnosić sukcesy w erze Big Data, Internetu rzeczy i przetwarzania w chmurze.

   Odkryj InfraStruxureZobacz hiperkonwergentne rozwiązania IT
   • Bluebird Network oraz Schneider Electric: Rozbudowa Data Center pod powierzchnią ziemi

    BlueBird Network starał się przezwyciężyć wyzwania dotyczące ekspansji przestrzeni w ich Data Center. Dowiedz się, jak pomogliśmy im przezwyciężyć te wyzwania 26 metrów pod powierzchnią ziemi!

    Dwóch mężczyzn patrzących na laptopa w centrum przetwarzania danych sieciowych

    Wyzwania

    Centrum przetwarzania danych musi nadążać za szybko rozwijającymi się systemami przetwarzania w chmurze i Big Data. Niezawodność, wydajność i skalowalność, a zarazem bezpieczeństwo danych — oto wymagania, jakie powinno spełniać. Musisz zadbać o możliwość monitorowania całej infrastruktury fizycznej i sterowania nią poprzez automatyzację i integrację zarządzania centrum przetwarzania danych, tak aby osiągać jak najwyższe wyniki biznesowe. Konieczne jest także uproszczenie i przyspieszenie planowania, projektowania i budowy centrum przetwarzania danych.
    Zdjęcie mężczyzny stojącego przed serwerownią.

    Centra przetwarzania danych i sieci

    Wiodące rozwiązania dla infrastruktury fizycznej całego centrum przetwarzania danych znajdujące zastosowanie na wszystkich etapach jego cyklu życia
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.