Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania do sterowania maszynami

   Nasze energooszczędne, inteligentne i swobodnie konfigurowalne rozwiązania do sterowania maszynami są gwarancją doskonałości operacyjnej. Odkryj innowacyjne rozwiązania do automatyki maszyn i systemów sterowania dla Twoich instalacji.

   Poznaj nasze inteligentne produkty
  • Twój partner w dziedzinie sterowania maszynami

   Schneider Electric to sprawdzony partner w dziedzinie sterowania maszynami.  Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie sterowania maszynami, w tym realizacje dostosowane do indywidualnych wymagań, prace projektowe i późniejsze wsparcie.

  • Włochy: Minipack-Torre

   Minipack-Torre już teraz wykorzystuje w swoich maszynach pakujących sterowniki przyszłości.

  • Niemcy: Alpha Laser

   Firma Alpha Laser wybrała system sterowania oferowany przez Schneider Electric, aby zagwarantować rentowność swojej maszyny do cięcia laserowego.

   Zadbaj o przyszłość swoich maszyn.

   Sterowanie Maszynami - Wyzwania

   Budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku systemów sterowania maszynami wymaga wyjścia poza tradycyjne strategie rozwijania innowacji, energooszczędnego projektowania maszyn, skracania czasu prac projektowych i obniżania kosztów konserwacji. Nowe technologie umożliwiające sterowanie maszynami i zmiany w ludzkim zachowaniu zmuszają konstruktorów do tworzenia maszyn, które można zaadaptować do różnych środowisk. W odpowiedzi powstają nasze innowacyjne systemy sterowania maszynami.
   Technicy Schneider Electric dyskutujący o produkcji przemysłowej i automatyce

   Rozwiązania umożliwiające sterowanie maszynami i wyposażenie

   Wsparcie w dziedzinie efektywności energetycznej, projektowaniu systemów sterowania maszynami oraz procesach dotyczących przetargów i specyfikacji

   Dlaczego warto z nami współpracować?

   • Ikona inteligentnego sterowania zasilaniem i silnikiem

    Buduj z nami maszyny jutra

    Innowacyjne maszyny są inteligentne, bezpieczne i ekologiczne. Wykorzystują systemy łączności, są bardziej elastyczne i wydajne. Inteligentne produkty umożliwiają konserwację profilaktyczną, są kompatybilne z innymi rozwiązaniami i gwarantują niższe koszty posiadania.

   • Ikona wznoszącego się wykresu

    Zadbaj o przyszłość swojej firmy

    Oferowane przez Schneider Electric rozwiązania automatyzacyjne MachineStruxure pomagają w szybkim projektowaniu i budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.

   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.