Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania dla małych i średnich budynków

   Automatyka budynkowa w zasięgu możliwości

  • 7262 Rue Marconi, Montreal, Kanada

   Oto nasze biuro w Montrealu — przykład zastosowania supernowoczesnego systemu automatyki budynku, który obejmuje m.in. technologie bezprzewodowe, wentylację na żądanie i mechanizm wykorzystania światła dziennego.

   Biznesmen przeglądający dokumenty robocze

   Wyzwania

   Ograniczenie marnotrawstwa energii i większy komfort użytkowania budynku — te pozornie sprzeczne cele można dziś osiągnąć za pomocą ekonomicznego rozwiązania. Dawniej technologie zarządzania zaprojektowane pierwotnie dla dużych nieruchomości były zbyt skomplikowane i zbyt kosztowne, by dało się je zastosować w mniejszych budynkach. Teraz to się zmienia.
   Domyślny tekst alternatywny

   Wiodąca w branży technologia zarządzania budynkami

   Zintegrowane rozwiązania dopasowane do Twoich wymagań — i budżetu

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

   • Domyślny tekst alternatywny Wiodące w branży technologie i innowacje Nasze znakomite rozwiązania stymulują generowanie wartości biznesowej, optymalizują procesy operacyjne i zaczynają pracować na siebie już od pierwszego dnia po wdrożeniu.
   • ikona integracji Integracja sterowania budynkiem i optymalizacji efektywności Technologia bezprzewodowa, skalowalne rozwiązania i efektywne sterowanie systemami budynku — wszystkie te elementy składają się na przyszłościową inwestycję.

   Fakty

   • Blue smart city icon Innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nowoczesne systemy sterowania mogą być ekonomicznie stosowane także w mniejszych budynkach.
   • Domyślny tekst alternatywny Technologia bezprzewodowa zapewniająca wysoki poziom komfortu i dająca się wdrożyć bez uciążliwej ingerencji w istniejącą infrastrukturę.
   • Niebieska ilustracja optymalizacji zasobów Optymalizacja efektywności energetycznej poprzez wykrywanie obecności osób i eliminowanie marnotrawstwa.
   • ikona niebieski wykres skierowany w dół Mniej problemów technicznych i niższe koszty naprawy.
   • Znaczek zielonego liścia Natychmiastowe oszczędności energii, które przekładają się na zwrot z inwestycji i mniejszy ślad węglowy działalności.
   • Domyślny tekst alternatywny Sterowanie budynkami w całym przedsiębiorstwie realizowane za pomocą supernowoczesnych, skalowalnych rozwiązań.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.