Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Operators in power station control room working with technical challenges, sustainability reporting.

   Rozwiązania w dziedzinie chłodzenia centrów przetwarzania danych

   Zintegrowane moduły chłodzenia, od wytwornicy wody lodowej i ekonomizera w zakładach po klimatyzatory do pomieszczeń komputerowych i systemy zapobiegające mieszaniu zimnego i gorącego powietrza

  • Chłodzenie centrów przetwarzania danych

   Przestarzały i niewydajny system chłodzenia bezpośrednio przekłada się na niższe wyniki biznesowe przedsiębiorstwa niezależnie od branży, w której ono działa.

  • TACC: Chłodzenie superkomputera Stampede

   Ośrodek Texas Advanced Computing Center działający pod skrzydłami Uniwersytetu Teksańskiego w Austin zbudował superkomputer Stampede we współpracy ze Schneider Electric. Rozwiązanie chłodzące InRow doskonale sobie poradziło z chłodzeniem komputera poddawanego niezwykle wysokim obciążeniom, typowym dla tego unikalnego centrum przetwarzania danych o powierzchni niemal 750 metrów kwadratowych. System wymaga, by temperatura sprzętów w centrum przetwarzania danych pozostawała na bardzo niskim poziomie nawet przy największych obciążeniach.

  • DataBank: Supernowoczesny ośrodek kolokacyjny

   Firma DataBank potrzebowała ekonomicznego rozwiązania, które spełniałoby jej rygorystyczne standardy projektowania, testowania i konserwacji, a tym samym zapewniało dostępność aplikacji i zasobów informacyjnych o krytycznym znaczeniu. Rozwiązania Schneider Electric dla dużych centrów przetwarzania danych sprawiły, że centrum kolokacyjne DataBank funkcjonuje efektywniej i jest optymalnie chłodzone.

  • Cogeco Data Services: Nowoczesne chłodzenie w nowoczesnym ośrodku

   Zobacz, jak nasz sprzęt chłodzący EcoBreeze jest używany do chłodzenia ośrodka kolokacyjnego firmy Cogeco Data Services w Barrie (Ontario, Kanada).

   Dwóch mężczyzn patrzących na laptopa w centrum przetwarzania danych sieciowych

   Wyzwania

   Z jednej strony trzeba mieć na uwadze rosnące obciążenie termiczne, a z drugiej należy zadbać o ograniczenie kosztów operacyjnych. Niedostateczny przepływ powietrza lub niewystarczająca wydajność chłodzenia związane ze sprzętem IT powodują powstawanie wyspy ciepła , które mogą prowadzić do uszkodzenia sprzętu, awarii systemów, samoczynnych restartów i niskiej wydajności systemu.

   Oferowane korzyści

   • Tekst domyślny

    Rozwiązania chłodzące, na których można polegać

    Bez względu na to, czy budujesz nowe centrum przetwarzania danych, czy modernizujesz już istniejące, pomożemy w wyborze efektywnego rozwiązania chłodzącego pozwalającego zapewnić bezpieczne i zdrowe środowisko pracy. Każdy element sprzętu IT pobierający energię elektryczną wytwarza określoną ilość ciepła. Niewłaściwe rozwiązania technologiczne wykorzystywane w środowisku pracy mogą wiązać się z wyższymi kosztami i większym ryzykiem przestoju.

   • Tekst domyślny

    Efektywność, elastyczność i niezawodność

    Oferujemy szeroką gamę wszechstronnych rozwiązań opracowanych z myślą o niemal wszystkich potrzebach dotyczących chłodzenia w newralgicznych środowiskach IT — od szaf sieciowych i serwerowni po dowolnej wielkości centra przetwarzania danych.

   Pracownik Schneider Electric prezentujący centrum przetwarzania danych

   Chłodzenie

   Oferta rozwiązań chłodzących dla sprzętu IT: od małych pomieszczeń sieciowych po centra przetwarzania danych.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Nasze rozwiązania — przygotowane z myślą o niemal wszystkich głównych problemach z chłodzeniem, które mogą wystąpić w dowolnym środowisku IT — są wydajne, elastyczne i niezawodne.
   • Domyślny tekst alternatywny Urządzenie chłodzące InRow pozwala umieścić jednostkę w rzędzie szaf, umożliwiając ścisłe sprzężenie zwrotne między chłodzeniem a obciążeniem cieplnym, minimalizując mieszanie się mas powietrza i zapewniając przewidywalną architekturę chłodzącą.
   • Domyślny tekst alternatywny EcoBreeze to modularny ekonomizer powietrzny, który zapewnia najkorzystniejszy współczynnik całkowitego kosztu posiadania dla dużych obiektów.
   • Domyślny tekst alternatywny Systemy dystrybucji powietrza w szafach i pomieszczeniach to ekonomiczny sposób rozwiązania problemów dotyczących niedostatecznej dystrybucji powietrza.
   • Domyślny tekst alternatywny Oferowane przez nas produkty do optymalizacji termicznej opracowano z myślą o szerokiej gamie zastosowań. Są na tyle elastyczne, że umożliwiają wzrost efektywności i udoskonalenie niezawodności systemów chłodzących w każdym środowisku IT.
   • Domyślny tekst alternatywny Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym, dlatego masz pewność, że nasze gotowe do użycia produkty są dostępne na całym świecie.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.