Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Usługi dla całego cyklu życia centrum przetwarzania danych

   Dbamy o bezpieczeństwo, efektywność i dostępność centrów przetwarzania danych.

  • Cykl życia centrum przetwarzania danych

   Eksploatacja centrum przetwarzania danych nie musi być trudna. Nasze usługi dla całego cyklu życia ułatwią Ci codzienną pracę.

  • Opracowanie White Paper Podstawy zarządzania cyklem życia centrum przetwarzania danych

   W każdej fazie cyklu życie centrum przetwarzania danych niezbędne jest zapewnienie mu należytej opieki technicznej i podejmowanie działań gwarantujących, że będzie ono spełniało oczekiwania biznesowe organizacji. W tym artykule opisano pięć faz cyklu życia centrum przetwarzania danych, wskazano najważniejsze zadania i potencjalne pułapki oraz przedstawiono praktyczne porady dla właścicieli i osób zarządzających takimi ośrodkami.

   Podstawy zarządzania cyklem życia centrum przetwarzania danych: poradnik dla właścicieli
   Man handling the data center management in the server room, data center services, data center operations.
  • Dlaczego warto korzystać z naszych usług dla cyklu życia centrum przetwarzania danych?

   Centrum przetwarzania danych jest istotnym źródłem wartości biznesowej, a niejednokrotnie także czynnikiem przewagi konkurencyjnej. Jak sprawić, by faktycznie pomagało firmie odnosić sukcesy biznesowe?

   Pracownik Schneider Electric pokazujący raport o zużyciu energii mężczyźnie w serwerowni, centrum przetwarzania danych, zarządzanie centrum przetwarzania danych.

   Wyzwania

   Każde przedsiębiorstwo napotyka inne problemy biznesowe i ma inne potrzeby, jednak powszechnie obserwowanym trendem jest wzrost znaczenia centrów przetwarzania danych dla powodzenia różnych rodzajów działalności gospodarczej. Centra przetwarzania danych mają charakter dynamiczny i stale ewoluują. Dlatego potrzebne jest kompletne rozwiązanie usługowe, które umożliwi zoptymalizowanie wszystkich etapów cyklu życia centrum przetwarzania danych: od planowania po eksploatację.
   Dwaj mężczyźni w dyspozytorni elektrowni przeglądający analizy Big Data, sprawozdawczość środowiskowa.

   Kompleksowe usługi przydatne na każdym etapie cyklu życia centrum przetwarzania danych

   Pomagamy w zapewnieniu dostępności, efektywności i bezpieczeństwa centrum przetwarzania danych na każdym etapie jego cyklu życia.

   Dlaczego warto z nami współpracować

   • Domyślny tekst alternatywny Wsparcie w każdej fazie projektu Od początkowej oceny po wsparcie w bieżącej eksploatacji i konserwacji obiektu — pomagamy w zapewnieniu dostępności, efektywności i bezpieczeństwa centrum przetwarzania danych na każdym etapie jego cyklu życia.
   • Ikona usług serwisowych Można zwrócić się do nas na każdym etapie Schneider Electric oferuje rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych każdego klienta — świadcząc usługi zarówno w wybranych fazach, jak i w całym cyklu życia rozwiązania.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Ocena: Pomagamy w pełni wykorzystać potencjał inwestycji. Oceniamy centrum przetwarzania danych od strony zapotrzebowania i możliwości jego zaspokojenia. Stosujemy przy tym narzędzia automatyzacyjne i najlepsze praktyki bazujące na 45-letnim doświadczeniu.
   • Domyślny tekst alternatywny Planowanie: Świadczymy fachową pomoc w realizacji projektów naszych klientów, stosując sprawdzoną metodologię i narzędzia automatyzacyjne. Pomoc ta obejmuje określenie optymalnego poziomu kosztów, istotności poszczególnych wymagań, oczekiwanej wydajności, harmonogramów, wymogów formalno-prawnych i warunków środowiskowych.
   • Domyślny tekst alternatywny Projektowanie: Pomagamy osiągać cele w zakresie wydajności i bezpieczeństwa. Oferowane przez nas konfigurowalne usługi projektowania bazują na bogatej wiedzy specjalistycznej i obszernej bibliotece projektów wzorcowych.
   • Domyślny tekst alternatywny Budowa: W terminie i w ramach budżetu. Wszystkie procesy — od prostego montażu, poprzez integrację, przekazywanie do eksploatacji, aż po rozruch i zarządzanie projektem — realizujemy według systemowej metodologii w celu zminimalizowania ryzyka i kosztów.
   • Domyślny tekst alternatywny Eksploatacja: Mniej komplikacji i mniej przestojów. Żadna inna firma nie oferuje tak bogatej gamy rozwiązań obejmujących zasoby konserwacji, eksploatacji, monitorowania optymalizacji, jak Schneider Electric.
   • Domyślny tekst alternatywny Do dyspozycji klientów oddajemy 7000 specjalistów na całym świecie i 45 lat praktycznego doświadczenia.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.