Poland

Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

 • Default Alternative Text
  Rozwiązania chłodzące dla sprzętu IT: od małych pomieszczeń sieciowych, poprzez serwerownie, aż po centra przetwarzania danych.

  Szafy, stelaże i obudowy

 • NetShelter SV

  Ta szafa to mądry wybór.

 • InfraStruxure for Small IT

  W tym materiale wideo przedstawiono zasadę działania rozwiązania InfraStruxure for Small IT i wyjaśniono, jak może ono pomóc w usuwaniu najbardziej palących problemów z infrastrukturą IT.

 • Proces konfiguracji szafki myNetShelter i listwy zasilającej PDU do montażu w szafie

  Konfigurator szafki myNetShelter i listew zasilających PDU do montażu w szafie umożliwia dobranie produktów do konkretnych indywidualnych wymagań.

 • Odkryj NetShelter CX

  Rozwiązanie do instalacji sprzętu IT poza serwerownią.

  Domyślny tekst alternatywny

  Wyzwania

  Współczesne instalacje serwerowe i sieciowe o dużej gęstości wymagają elastycznej, efektywnej infrastruktury szaf przemysłowych, w których możliwe będzie zamontowanie różnego typu urządzeń, optymalne kierowanie przepływu powietrza i prowadzenie okablowania.

  Korzyści

  • Domyślny tekst alternatywny

   Systemy obudów do instalacji serwerów: o wysokiej efektywności i gęstości

   Systemy obudów oferowane przez APC by Schneider Electric zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić prawidłowy przepływ powietrza i ułatwiać efektywne prowadzenie okablowania, które pozwoli na szybkie i łatwe uzyskiwanie dostępu do urządzeń i instalowanie nowego sprzętu.

  • Domyślny tekst alternatywny

   Systemy obudów do zastosowań sieciowych: prowadzenie dużej ilości okablowania

   Optymalne prowadzenie okablowania jest bardzo istotne we współczesnych obudowach gęsto wypełnionych urządzeniami różnego typu. Systemy obudów APC by Schneider Electric są przygotowane do instalacji dużej ilości okablowania, a ich konstrukcja ułatwia zapanowanie nad kablami w instalacjach o dużej gęstości.

  Fakty

  • Domyślny tekst alternatywny Produkty Schneider Electric do chłodzenia, rozdziału zasilania i prowadzenia okablowania doskonale współpracują z obudowami, tworząc kompleksowy system wsparcia infrastruktury IT.
  • Domyślny tekst alternatywny Dach można otworzyć na prostych zawiasach oraz odwrócić, by zmienić położenie większych otworów na kable, przez które da się przeprowadzić wtyczki i złącza zasilania.
  • Domyślny tekst alternatywny Konstrukcja obudów jest przystosowana do użytku z systemami prowadzenia kabli o dużej pojemności, które mocowane są na szynach do montażu urządzeń.
  • Domyślny tekst alternatywny Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy „Fits Like a Glove” daje pewność, że wszystkie urządzenia zgodne ze standardem EIA-310-D będą fizycznie pasowały do obudowy NetShelter.
  • Domyślny tekst alternatywny Ponieważ kompletną obudowę serwerową można zamówić pod jednym numerem SKU, nie trzeba ślęczeć nad katalogiem, by skompletować kilkadziesiąt osobnych elementów.
  • Domyślny tekst alternatywny Opakowanie przeciwwstrząsowe pozwala na transport obudów zawierających już zamontowane urządzenia.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.