Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   InfraStruxure dla architektury brzegowej i IT

   Zintegrowana architektura centrum przetwarzania danych, która charakteryzuje się łatwością adaptacji, skalowalnością, ograniczoną złożonością i krótkim czasem wdrożenia

   rząd szaf serwerowych

   Wyzwania

   Bogactwo możliwości technicznych i oferty rynkowej w obszarze architektury IT i infrastruktury fizycznej może utrudniać podejmowanie decyzji co do wyboru rozwiązań odpowiednich dla konkretnych aplikacji i usług działających w modelu hybrydowym, lokalnie lub w chmurze.
   Lomograficzne centrum przetwarzania danych, rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, systemy prekonfigurowane, centrum przetwarzania danych o architekturze zintegrowanej.

   InfraStruxure

   Zintegrowana architektura centrum przetwarzania danych, która charakteryzuje się łatwością adaptacji, skalowalnością, ograniczoną złożonością i krótkim czasem wdrożenia.

   Dlaczego warto z nami współpracować?

   • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Potrzebujesz łatwej integracji funkcje zdefiniowane programowo, wymagające informacji pozyskiwanych w czasie rzeczywistym dzięki integracji systemów IT z elementami infrastruktury fizycznej — systemami zasilania, chłodzenia, szaf, zarządzania i zabezpieczeń.
   • Domyślny tekst alternatywny Aby korzystać z zaplecza partnera o najszerszej ofercie rozwiązań, usług i opcji integracji oprogramowania dla infrastruktury fizycznej, która będzie fundamentem dla tradycyjnej, konwergentnej, hiperkonwergentnej lub komponentowej architektury IT.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.