• Default Alternative Text
  Pomagamy rozwiązywać problemy biznesowe, z jakimi spotykają się dostawcy usług.

  Kolokacyjne centra przetwarzania danych

  • Compass Data Centers i Schneider Electric: Wiarygodni partnerzy

   Chris Crosby założył firmę Compass Datacenters, by umożliwić swoim klientom korzystanie z dedykowanych ośrodków w zastosowaniach o krytycznym znaczeniu. Aby zrealizować swoje zamierzenie, potrzebował wiarygodnego partnera, który służyłby pomocą i doświadczeniem na każdym etapie przedsięwzięcia. W poprzedniej pracy przekonał się, że może polegać na produktach i kompetencjach firmy Schneider Electric — właściwego partnera na drodze do sukcesu.

  • DataBank: supernowoczesny ośrodek kolokacyjny

   Firma DataBank potrzebowała ekonomicznego rozwiązania, które spełniałoby jej rygorystyczne standardy projektowania, testowania i konserwacji, a tym samym zapewniało dostępność aplikacji i zasobów informacyjnych o krytycznym znaczeniu. Rozwiązania Schneider Electric dla dużych centrów przetwarzania danych sprawiły, że centrum kolokacyjne DataBank funkcjonuje efektywniej i jest optymalnie chłodzone.

  • Nowatorska strategia projektowania, budowania, eksploatacji i serwisowania centrum przetwarzania danych użytkowanego przez wiele podmiotów

   Z tej jedynej w swoim rodzaju prezentacji typy simulcast dowiesz się, jak najbardziej innowacyjni dostawcy usług w Ameryce Północnej rozwiązali swoje szczególne potrzeby biznesowe, odpowiednio projektując, realizując, eksploatując i serwisując swoje centra przetwarzania danych — ograniczając ryzyko i przyspieszając wprowadzanie usług na rynek.

   Zespół techników pracujących z cyfrowym analizatorem okablowania przy serwerach w dużym centrum przetwarzania danych

   Nasze rozwiązania dla dostawców usług w chmurze i centrach przetwarzania danych

   Prostota jest kluczem do sukcesu, dlatego eliminujemy niepotrzebne komplikacje w centrach przetwarzania danych.
   Grupa młodych ludzi biznesu oraz inżynier it w serwerowni rozwiązujący problemy i udzielający wsparcia

   Wyzwania

   Fundamentem zdolności do efektywnego konkurowania na rynku usług kolokacji jest rozwiązanie specyficznych dla tej branży problemów biznesowych, takich jak: zachowywanie kapitału, całkowity koszt posiadania, ryzyko operacyjne, szybkość wprowadzania produktów na rynek i łatwość komercjalizacji.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

   • Ikona centrów przetwarzania danych i sieci Koniec z niepotrzebnymi komplikacjami Jako dostawca usług posiadamy zasoby i kompetentne kadry potrzebne do projektowania, budowania, uruchamiania, eksploatowania i serwisowania najnowocześniejszych centrów przetwarzania danych. Nasza strategia działania nie ma sobie równych na rynku i stanowi wyzwanie dla utartych schematów, ponieważ integruje elementy doskonałej oferty sprzętu, usług i oprogramowania z unikatowymi programami współpracy biznesowej.
   • Domyślny tekst alternatywny Prostota kluczem do sukcesu Dysponujemy środkami pozwalającymi na kompleksową realizację supernowoczesnych centrów przetwarzania danych, a jednocześnie pomagamy w oszczędnym gospodarowaniu kapitałem, ograniczaniu całkowitych kosztów posiadania, zarządzaniu ryzykiem operacyjnym i szybszej realizacji każdego z etapów projektu.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Schneider Electric zatrudnia ponad 11 000 inżynierów i ekspertów technicznych z dziedziny centrów przetwarzania danych.
   • Domyślny tekst alternatywny Nasze zespoły usługowe są w stanie zaprojektować i zbudować centrum przetwarzania danych za ustaloną z góry cenę/MW.
   • Domyślny tekst alternatywny W ponad 40 stanach USA mamy uprawnienia projektowo-budowlane.
   • Domyślny tekst alternatywny Schneider Electric wytwarza około 70% produktów potrzebnych do zbudowania, eksploatacji i konserwacji centrum przetwarzania danych.
   • Domyślny tekst alternatywny Schneider Electric każdego roku inwestuje ponad 1 mld USD w badania i rozwój rozwiązań.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.