Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Architektury TVDA rozwiązań systemowych

   Projektuj szybciej dzięki naszym przetestowanym, zweryfikowanym i udokumentowanym architekturom (TVDA)!

   • Twoje maszyny mogą być bardziej inteligentne. To nic trudnego. MachineStruxure

    Nasze gotowe do wykorzystania architektury (TVDA) pomagają w szybszym wprowadzaniu produktów na rynek.

    Domyślny tekst alternatywny

    Wyzwania

    Poszukujesz innowacyjnych sposobów szybszego projektowania i wytwarzania bardziej efektywnego i ekonomicznego sprzętu. Twoje systemy i maszyny muszą być niezawodne, skalowalne i ekonomiczne. Potrzebujesz systemu automatyki, który będzie łatwy w instalacji i efektywny w użytkowaniu. Systemu z zaawansowanymi komponentami prefabrykowanymi, uniwersalnymi modułami oprogramowania do wykorzystania w różnych produktach oraz możliwością szybkiej adaptacji. Przejrzystość systemu jest warunkiem koniecznym, podobnie jak możliwość zdalnego programowania, obsługi i monitorowania.
    Domyślny tekst alternatywny

    Nasze architektury TVDA rozwiązań systemowych

    Elastyczne, gotowe do wykorzystania i zweryfikowane architektury przyspieszają projektowanie, instalację i przekazywanie systemów do eksploatacji

    Dlaczego warto z nami współpracować

    • Domyślny tekst alternatywny Przetestowane, zweryfikowane i udokumentowane architektury (TVDA) Oferujemy kompletną dokumentację, schematy oprzewodowania, aplikację HMI i szablony projektów, które pomagają w szybszej realizacji procesów projektowania, instalacji i przekazywania do eksploatacji, czyniąc te procesy bardziej wartościowymi.
    • Ikona wznoszącego się wykresu Rozwiązanie automatyzacyjne MachineStruxure Rozwiązanie automatyzacyjne MachineStruxure pomaga w szybkim budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.