Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Systemy sterowania HVAC

   Skupiamy się na rozwiązaniach wspomagających projektowanie efektywnych energetycznie systemów sterowania instalacjami HVAC.

  • Optymalne rozwiązania do zastosowania w systemach HVAC

   Zobacz, jak budować najbardziej efektywne energetycznie maszyny — jednocześnie upraszczając ich utrzymanie i podnosząc rentowność — z pomocą rozwiązań Schneider Electric.  Możesz projektować przyjazne dla środowiska systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) wyposażone w funkcje wpływające na efektywność energetyczną, takie jak zarządzanie zasilaniem, regulacja ciśnienia skraplania i zarządzenie sprężarkami.

  • Globalny partner producentów OEM

   Klienci na całym świecie cenią sobie sprawdzone produkty i wsparcie firmy Schneider Electric — zaufanego partnera producentów sprzętu OEM.

   Domyślny tekst alternatywny

   Wyzwania - Sterowanie HVAC

   Każda firma, niezależnie od specjalizacji, powinna kierować się troską o zadowolenie klientów i dostarczać maszyny, które są bezpieczne, niezawodne i energooszczędne, a jednocześnie pozwalają na skrócenie cyklu produkcyjnego i obniżenie kosztów. Klienci oczekują ponadto najwyższej jakości serwisu i jego dostępności o każdej porze w każdym zakątku świata. Wybór systemu sterowania HVAC ma niezwykle istotny wpływ na pozycję konkurencyjną wykonawcy maszyn i instalacji na każdym etapie projektu — od projektu poprzez implementację, aż po utrzymanie techniczne urządzeń. Sterowanie HVAC Schneider Electric stawia czoła tym wyzwaniom.
   Domyślny tekst alternatywny

   Nasze rozwiązania do systemów sterowania HVAC

   Sterowanie HVAC do agregatów chłodniczych i central wentylacyjnych (AHU) w budynkach użytkowych, mieszkalnych i zastosowaniach przemysłowych.

   Oferowane korzyści

   • Domyślny tekst alternatywny Sterowanie HVAC Schneider Electric może pomóc w szybkim zaprojektowaniu optymalnego kosztowo systemu sterowania HVAC wyposażonego w zintegrowane rozwiązania do zarządzania energią. Innowacyjne produkty z dziedziny automatyki w połączeniu z wyspecjalizowanymi funkcjami do zastosowań sterowania HVAC oraz nowoczesnymi napędami umożliwią osiągnięcie wysokiej efektywności energetycznej, obniżenie kosztów konserwacji i poprawę niezawodności.
   • Ikona wznoszącego się wykresu MachineStruxure Rozwiązanie automatyzacyjne MachineStruxure pomaga w szybkim budowaniu inteligentnych maszyn i urządzeń, przez co Twoja firma może działać efektywniej, rentowniej i w sposób bardziej zrównoważony.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.