Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Partnerzy programu Collaborative Automation Technology Partners

   Zbuduj kompleksowe rozwiązania z naszymi doświadczonymi partnerami technologicznymi.

   • Partner technologiczny programu CAPP, Prosoft

    Współpraca Schneider Electric i jej partnera technologicznego programu CAPP, firmy Prosoft, przy modernizacji systemu automatyki pozwoliła zredukować czas i koszt inwestycji oraz zagwarantować jej bezpieczeństwo i niezawodność.

    Więcej informacji
    Default Alternative Text
   • Partner technologiczny programu CAPP — Niobrara

    Schneider Electric i partner programu CAPP, firma Niobrara, realizują innowacyjny projekt rozszerzenia systemu sterowania procesami, zwiększając satysfakcję klientów dzięki osiągnięciu planowanych oszczędności czasowych i finansowych.

    Więcej informacji
    Default Alternative Text
   • Partner programu Collaborative Automation Partners, firma Hirschmann Electronics

    Schneider Electric zaprosił partnera programu CAPP, firmę Hirschmann Electronics, do tworzenia technologii, które zapewniły niezawodność i poziom łączności sieci niezbędne do integracji systemów sterowania w elektrowni słonecznej, która jako pierwsza na świecie działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

    Więcej informacji
    Default Alternative Text
    Domyślny tekst alternatywny

    Wyzwania

    Współpraca z partnerami programu Collaborative Automation Technology Partners (CAPP) pozwala nam dostarczać skuteczne rozwiązania, które umożliwiają spełnienie złożonych wymagań biznesowych i systemowych. Produkty CAPP rekomendujemy dopiero po przeprowadzeniu rygorystycznych testów, tak by mieć pewność, że oferowane rozwiązania są elastyczne i odpowiadają potrzebom klientów.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.