Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Workers at coal storage facility, mining industry.

   Partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów

   Dzięki programowi Schneider Electric System Integrator Alliance Partner masz pewność, ze pracujesz z najlepszymi.

   • Indyjski sukces partnera programu SI Alliance

    Partner programu SI Alliance, Net Cascade Automation Pvt. Ltd., wdraża innowacje niezbędne do ukończenia modernizacji głównego systemu we/wy w indyjskiej elektrociepłowni.

    Więcej informacji
    Energy plant in Japan, oil and gas, power management.
   • Sukces partnera programu SI Alliance w Nowej Zelandii

    Partner programu SI Alliance, firma Tamaki, z powodzeniem dostarcza i wdraża rozwiązania do automatyki budynków.

    Więcej informacji
    Data Centers
   • Sukces jednego z partnerów programu SI Alliance w Zjednoczonym Królestwie

    Firma Cougar Automation, partner programu SI Alliance, współpracuje ze Schneider Electric przy wdrażaniu na drugim co do wielkości lotnisku w Wielkiej Brytanii krytycznych rozwiązań zapobiegających opóźnieniom samolotów.

    Więcej informacji
    Fuel storage tanks at an airport, oil and gas, transportation.
   • Partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów dzielą się swoim sukcesem

    W ramach programu Alliance partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów dzielą się pozytywnymi doświadczeniami i opowiadają o tym, jak program pomaga im rozwijać swoje firmy.

    Pracownicy przemysłowi korzystający ze sprzętu, gospodarka wodna, produkcja przemysłowa.

    Wyzwania

    Niezależnie od tego, czy chcesz wdrożyć innowacyjny system automatyki, zwiększyć wydajność procesów, czy zbudować skuteczny system konserwacji architektury automatyki, partnerzy programu Schneider Electric System Integrator Alliance posiadają wiedzę i doświadczenie, którego potrzebujesz.

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

    • Ikona partnera Potęga partnerstwa Strategiczne połączenie wiedzy partnerów Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów i oferowanych przez Schneider Electric sprawdzonych systemów architektury, sprzętu i oprogramowania pozwala zmaksymalizować wydajność zakładu i przyspieszyć rozwój firmy.
    • ikona uścisku dłoni Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom Wybierając partnerów Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów, masz pewność, że otrzymasz lokalne wsparcie, a Twój projekt zostanie zrealizowany w sposób bezpieczny i gwarantujący wysoką jakość.

    Fakty

    • Niebieska ikona łączności Partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów to najlepszy wybór, gdy chodzi o instalacje i konserwacje systemów automatyki Schneider Electric.
    • Niebieska ikona ziemi Ponad 1000 partnerów w 64 krajach gwarantuje globalny dostęp do wsparcia lokalnych ekspertów i wielokrotnie nagradzanych produktów oraz usług.
    • Niebieska ikona edukacji Inżynierowie z firm należących do SI Alliance wyróżniają się specjalistyczną wiedzą o produktach, weryfikowaną rygorystycznymi wymogami certyfikacji.
    • ikona niebieska EcoXpert Gwarantujemy, że partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów posiadają szeroką wiedzę i udokumentowane doświadczenie w realizacji projektów.
    Pracownicy przy obiekcie do magazynowania węgla, Górnictwo.

    Znajdź partnera Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów

    Wśród ponad 1000 naszych partnerów w 50 krajach z łatwością znajdziesz firmę działającą blisko Ciebie. Nasi partnerzy Schneider Electric w dziedzinie integracji systemów to lokalni specjaliści z doświadczeniem w realizacji projektów, wykorzystujący najnowsze technologie i ciągle się doszkalający, aby zapewnić terminowość i opłacalność Twojej inwestycji.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.