Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Rozwiązania w dziedzinie automatyki dyskretnej

   Najlepsze w swojej klasie rozwiązania do optymalizacji aplikacji dyskretnych.

   • Modicon: sterowniki PLC popularne od 1968 roku

    Odkryj albo przypomnij sobie bogatą historię sterowników Modicon i zobacz, dlaczego Modicon M580 to początek nowej ery w przemysłowych systemach sterowania automatyką.

   • Modicon M580: pierwszy na świecie sterownik ePAC

    Przekonaj się, dlaczego Jim wybrał Modicon M580 — pierwszy na świecie sterownik ePAC z Ethernetem wbudowanym w jego rdzeniu. Ty też możesz zadziwić współpracowników!

   • Altivar Process: oszczędzaj energię dzięki przemiennikom częstotliwości

    Altivar Process, pierwszy na świecie przemiennik częstotliwości ze zintegrowanymi usługami do zastosowań przemysłowych.

   • Zadbaj o przyszłość swojego zakładu, wybierając nasze oprogramowanie

    Chcesz uniknąć nieplanowanych przestojów, rosnących kosztów konserwacji, niedostępności części zamiennych, braku wykwalifikowanych pracowników, rosnących wydatków operacyjnych, problemów z produkcją i elastycznością? Jeśli tak, obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak wybierać długofalowe rozwiązania.

    Pracownicy przemysłowi korzystający ze sprzętu, gospodarka wodna, produkcja przemysłowa.

    Wyzwania

    Przemysł ulega ciągłym zmianom. Zjawiska takie jak globalizacja, rewolucja cyfrowa czy rosnąca świadomość ekologiczna zmuszają producentów do dbania o większą wydajność, prostotę, bezpieczeństwo i sprawność ich zakładów. Aby sprostać tym ciągle rosnącym wyzwaniom, należy znaleźć strategicznego partnera, który na każdym etapie życia instalacji zagwarantuje fachowe wsparcie.

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

    • Domyślny tekst alternatywny Jesteśmy globalny liderem w dziedzinie automatyki, oferującym najlepsze w swojej klasie rozwiązania Elastyczny charakter naszej architektury umożliwia zaprojektowanie rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb, tak aby w pełni spełniały wszystkie standardy produkcji dyskretnej. Oferujemy modułowy i skalowalny sprzęt, który współpracuje z szeroką gamą modułów we/wy oraz modułami komunikacyjnymi i fieldbus, umożliwiającymi połączenie z inteligentnymi urządzeniami i oprzyrządowaniem.
    • Ikona wznoszącego się wykresu Inteligentne produkty połączone to Twoja przyszłość Modicon M580 to pierwszy na świecie sterownik ePAC z Ethernetem wbudowanym w jego rdzeniu, umożliwiający swobodne zaprojektowanie architektury automatyki. Altivar Process to pierwszy przemiennik częstotliwości ze zintegrowanymi usługami do zastosowań przemysłowych. Magelis GTU to wysoko wydajny interfejs HMI, którym można nawigować za pomocą smartfona.
    Domyślny tekst alternatywny

    Nasze rozwiązania do automatyki dyskretnej

    Otwarta i elastyczna architektura gwarantująca większą wydajność

    Fakty

    • Blue mobile device icon Za pomocą smarftona lub tabletu można natychmiast zdiagnozować stan instalacji
    • Niebieska ikona czasu Sterownik Modicon M580 pozwala zaoszczędzić 25% czasu wdrożenia, eliminując straty produkcyjne związane z wymianą instalacji
    • Domyślny tekst alternatywny Dzięki konwerterom oprogramowania Unity Pro można bezproblemowo przekonwertować dotychczas używane aplikacje.
    • Niebieska ilustracja optymalizacji zasobów Sieci Ethernet mogą przetworzyć ogromne ilości danych w ramach ciągłego i szybkiego przesyłu, zapewniając wysoką wydajność i eliminując efekt „wąskiego gardła”
    • Blue Graph up icon Przemienniki Altivar Process zwiększają efektywność operacyjną nawet o 25%
    • Niebieska ikona łączności Gwarancja większej dostępności na każdym poziomie architektury, tak aby umożliwić funkcjonowanie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.