Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Hybrydowe rozwiązania do automatyzacji procesów

   PlantStruxure PES to system sterowania nowej generacji do zwiększania energooszczędności i poziomu cyfryzacji zakładów

   • Zakład odsalania wody

    Zobacz, jak zarządzanie procesem odsalania wody staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

   • Zakład mleczarski

    Zobacz, jak zarządzanie produkcją wyrobów mleczarskich staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

   • Cementownia

    Zobacz, jak zarządzanie procesem produkcji cementu staje się prostsze, bardziej inteligentne i efektywne energetycznie dzięki systemowi PlantStruxure PES.

   • Innowacyjny system sterowania

    Jean-Pascal Tricoire z dumą prezentuje program zwiększający efektywność energetyczną i operacyjną zakładów PlantStruxure Process Expert System.

    Domyślny tekst alternatywny

    Wyzwania

    Kiedyś najważniejszym pytaniem dla każdej osoby kierującej firmą było: jak produkować i sprzedawać jeszcze więcej? Czasy się zmieniły i ten problem jest już nieaktualny. Współcześni biznesmeni wiedzą, jak zwiększyć produkcję, zużywając przy tym mniej energii i surowców oraz ograniczając wydatki inwestycyjne i operacyjne.

    Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric?

    • Domyślny tekst alternatywny Wahasz się między systemem PLC/SCADA a DCS? Już nie musisz wybierać. Nasze systemy DCS dla branż hybrydowych, np. sektora żywności i napojów, gospodarki wodnej, przemysłu metalurgicznego, cementowego czy górniczego, obejmują platformę do integracji danych o energii i procesach oraz interfejs operacyjny, które umożliwiają ciągłość sterowania w czasie rzeczywistym.
    • Domyślny tekst alternatywny Innowacyjny system sterowania zaprojektowany z myślą o realnych problemach zakładów produkcyjnych Cyfryzacja zakładu zapewnia inżynierom swobodny dostęp do kluczowych danych. Szybsze wypuszczanie towarów na rynek dzięki standaryzacji, która skraca czas prac technicznych nawet o 25%. Wdrożenie inteligentnych systemów, które dzięki wzajemnym odniesieniom usprawniają proces podejmowania decyzji.

    Fakty

    • Domyślny tekst alternatywny PlantStruxure PES oferuje pojedyncze środowisko oprogramowania do projektowania, zarządzania i konserwacji, które usprawnia obsługę systemów automatyki.
    • Domyślny tekst alternatywny W każdej fazie cyklu życia zakładu działanie systemu PlantStruxure PES wspierają kompleksowe usługi oferowane przez nasze centra wsparcia na całym świecie.
    • Domyślny tekst alternatywny PlantStruxure PES pomaga zautomatyzować aktywne zarządzanie energią w procesach, integrując dane o operacjach i energii w ramach jednego systemu.
    • Domyślny tekst alternatywny Silna integracja kluczowych elementów systemu PlantStruxure PES umożliwia programistom szybką konfigurację, a możliwość projektowania współbieżnego powala rozdzielić pracę między różne zespoły.
    • Domyślny tekst alternatywny Dzięki wstępnie zdefiniowanym i rozszerzalnym bibliotekom obiektów dla konkretnych zastosowań i rynków PlantStruxure PES redukuje czas, koszty i ryzyko związane z realizacją projektu.
    • Domyślny tekst alternatywny Dzięki systemowi PlantStruxure PES właściwe informacje trafiają do właściwych osób we właściwym czasie, umożliwiając diagnozę i szybkie rozwiązanie problemów.
    Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.