• Default Alternative Text
  Zadbaj o wysoką dostępność swojej sieciowej bramy do usług chmurowych i aplikacji wewnętrznych.

  Pomieszczenia sieciowe

  Zadbaj o wysoką dostępność swojej sieciowej bramy do usług chmurowych i aplikacji wewnętrznych.

 • Maksimum możliwości w minimum przestrzeni Rozwiązania IT dla serwerowni i pomieszczeń sieciowych

  Większe nie zawsze jest lepsze. Produkty APC by Schneider Electric — od szaf, poprzez moduły dystrybucji zasilania, aż po oprogramowanie zarządzające — mogą zmienić każde pomieszczenie w dedykowane środowisko IT.

 • Werdykt już zapadł Sąd Najwyższy w Nevadzie pokłada zaufanie w naszych UPS-ach

  Mimo częstych przerw w dostawie zasilania Sąd Najwyższy Stanu Nevada działa zawsze bez zakłóceń, ponieważ ma plan zasilania rezerwowego, którego fundamentem są systemy UPS marki APC by Schneider Electric. Fred Aker odwiedził nasze stoisko na targach Interop 2014 w Las Vegas i wyjaśnił, jak to się stało, że jego instytucja wybrała rozwiązania Schneider Electric zarówno do swojego centrum przetwarzania danych, jak i zasilania rezerwowego stanowisk biurowych.

 • InfraStruxure for Small IT

  Klucz do stuprocentowej dyspozycyjności sieci. Architektura InfraStruxure for Small IT, dzięki swojej adaptowalności i łatwości zarządzania, z punktu widzenia specjalistów IT znakomicie upraszcza realizację projektów serwerowni i pomieszczeń sieciowych.

  Dwóch mężczyzn patrzących na laptopa w centrum przetwarzania danych sieciowych

  Wyzwania

  Konieczne jest utrzymanie lub zwiększenie dostępności aplikacji wewnętrznych i działających w chmurze — przy zachowaniu wysokiej przepustowości i szybkości działania łącza sieciowego. Do najważniejszych wyzwań należą ochrona fizyczna i środowiskowa, zapewnienie jak najlepszej widoczności infrastruktury poprzez zdalne zarządzanie i proaktywny nadzór nad eksploatacją.

  Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

  • Ikona czasu Rozwiązanie proste, adaptowalne i łatwe w zarządzaniu InfraStruxure for Small IT to prosta, adaptowalna i łatwa w zarządzaniu architektura przeznaczona specjalnie dla środowisk znajdujących się poza centrum przetwarzania danych, takich jak serwerownie i pomieszczenia sieciowe.
  • Domyślny tekst alternatywny Łatwa do wdrożenia infrastruktura fizyczna IT Oferowana przez Schneider Electric infrastruktura dla pomieszczeń sieciowych i innych małych środowisk IT jest prosta w zamawianiu, konfiguracji i instalacji.

  Fakty

  • Domyślny tekst alternatywny Zapraszamy do skorzystania z biblioteki bezpłatnych opracowań White Paper dotyczących typowych zastosowań IT.
  • Domyślny tekst alternatywny Udostępniamy też internetowe selektory produktów i rozwiązań, które ułatwiają planowanie i projektowanie.
  • Domyślny tekst alternatywny Oferujemy zestandaryzowane projekty będące odpowiedzią na współczesne wyzwania, oparte na skalowalnej architekturze gotowej na przyszły rozwój.
  • Domyślny tekst alternatywny Oferowane przez nas komponenty można łatwo zestawiać na zasadzie „plug-and-play”, co znakomicie usprawnia wdrożenie i instalację.
  Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.