Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • A man squatting in front of a server console with his laptop.
   W pełni zintegrowane rozwiązania dla infrastruktury fizycznej charakteryzujące się łatwością wdrożenia i zarządzania.

   Serwerownie

  • InfraStruxure for Small IT

   Klucz do stuprocentowej dostępności sieci. Architektura InfraStruxure for Small IT, dzięki swojej adaptowalności i łatwości zarządzania, z punktu widzenia specjalistów IT znakomicie upraszcza realizację projektów serwerowni i pomieszczeń sieciowych.

  • Małe środowiska IT, wielkie wyzwania

   Dave Johnson przedstawia naszą ofertę infrastruktury sieciowej dla małych firm: InfraStruxure for Small IT Spaces. Omawia genezę tego rozwiązania i wyjaśnia, jak pomaga ono klientom w rozwiązywaniu problemów występujących w fizycznej architekturze IT.

  • Opinie klienta - użytkownika

   Posłuchaj, co na temat współpracy ze Schneider Electric mówią nasi klienci.

  • IT w zderzeniu z realiami

   W związku z problemami z zasilaniem amerykańskie firmy każdego roku ponoszą miliardowe koszty. Dlatego tak ważna jest ochrona kluczowego sprzętu IT oraz sieci przed zakłóceniami zasilania.

   Dwóch mężczyzn patrzących na laptopa w centrum przetwarzania danych sieciowych

   Wyzwania

   Szybka rozbudowa, wdrożenia chmur prywatnych i zmiany w konstrukcji sprzętu IT — wszystko to sprawia, że serwerownia jest środowiskiem dynamicznym i nieprzewidywalnym. Od menedżerów IT oczekuje się zapewnienia jeszcze wyższego niż dotąd poziomu dostępności i efektywności, a jednocześnie spełnienia korporacyjnych wymagań biznesowych, takich jak redukcja nakładów inwestycyjnych oraz kosztów eksploatacji i konserwacji.

   Dlaczego warto współpracować ze Schneider Electric

   • Ikona czasu Architektura prosta, adaptowalna i łatwa w zarządzaniu InfraStruxure for Small IT to architektura przeznaczona specjalnie do serwerowni i pomieszczeń sieciowych.
   • Domyślny tekst alternatywny Łatwa do wdrożenia infrastruktura fizyczna IT Oferowana przez Schneider Electric infrastruktura dla małych środowisk IT jest prosta w zamawianiu, konfiguracji i instalacji.

   Fakty

   • Domyślny tekst alternatywny Nasza biblioteka bezpłatnych opracowań White Paper pomaga w wyborze opcji optymalnych dla typowych zastosowań IT.
   • Domyślny tekst alternatywny Internetowe selektory produktów i rozwiązań ułatwiają planowanie i projektowanie.
   • Domyślny tekst alternatywny Nasze zestandaryzowane projekty rozwiązań są odpowiedzią na dzisiejsze wyzwania i przygotowują infrastrukturę na przyszły rozwój.
   • Domyślny tekst alternatywny Oferowane przez nas komponenty można łatwo zestawiać na zasadzie „plug-and-play”, co znakomicie usprawnia wdrożenie i instalację.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.