Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text
   Rozwiązania umożliwiające budowę elastycznych, łatwych w zarządzaniu, niezawodnych i wysoce efektywnych centrów przetwarzania danych.

   Rozdział zasilania w szafie

   Man in data center with tablet, data center management, data center operations.

   Wyzwania

   W centrach przetwarzania danych na całym świecie wciąż rośnie gęstość zasilania, a obciążenia IT mają coraz bardziej dynamiczny charakter. Proste i dające się szybko wdrożyć rozwiązanie do rozdziału zasilania, które zapewni odpowiednią dostępność mocy i liczbę gniazd, będzie fundamentem niezawodnego działania pomieszczeń ze sprzętem IT niezbędnym dla nieprzerwanego funkcjonowania firmy.
   • Rozwiązania

    W pomieszczeniu,...
    Scentralizowany system rozdziału zasilania, który można zaadaptować do potrzeb centrum przetwarzania danych o dowolnej wielkości, zasilany poprzez naszą znakomitą aparaturę rozdzielczą i rozdzielnice, w pełni zarządzany za pośrednictwem naszego oprogramowania StruxureWare.
     
    ...w rzędzie...
    Modułowy system rozdziału zasilania przez przewód szynowy, który dostarcza energię do szaf IT, wysp i chmur prywatnych — zaprojektowany specjalnie z myślą o ograniczeniu zajmowanej powierzchni i skróceniu czasu implementacji. W pełni zarządzane rozwiązania modułowe, które do minimum ograniczają nieplanowane przestoje, dają się dostosowywać do zmiennych potrzeb i zapewniają optymalizację dostępności centrum przetwarzania danych
     
    ...i w szafie
    Listwy zasilające (PDU) do montażu w szafie zapewniają niezawodną dystrybucję zasilania z jednego wejścia przez wiele gniazd wyjściowych, nie zajmując przy tym wysokości przeznaczonej na urządzenia (0U). Dostępne są zarówno rozwiązania dla niskoprądowych obwodów jednofazowych, jak i urządzenia do instalacji 3-fazowych o większej mocy.
   • Oferowane korzyści

    Jesteśmy światowym liderem w produkcji i wdrożeniach wysokiej jakości rozwiązań, które zwiększają dostępność zasilania i zapobiegają przestojom w zastosowaniach przemysłowych, w instalacjach elektrycznych o krytycznym znaczeniu oraz w ogólnokorporacyjnych sieciach i centrach przetwarzania danych. Poprzez nasz system zarządzania jakością TQM (Total Quality Management) i programy usługowe, przy wsparciu specjalistycznej ogólnoświatowej sieci serwisowej, możemy zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi w całym cyklu życia naszych instalacji.
   • Zalety

    Schneider Electric udostępnia specjalistom IT narzędzia i dane niezbędne do zaawansowanego zarządzania energią w centrum przetwarzania danych, poprawy sprawności instalacji elektrycznych, zdalnego monitorowania zasilania, efektywnego zarządzania oraz zapewnienia lepszego nadzoru i widoczności.
   Dwaj mężczyźni przeglądający dane na ekranie komputera, zarządzanie energią

   Zastosowania

   Korzyści

   • Mężczyzna sporządzający notatki przy komputerze.
     
    • Podstawowe listwy zasilające (PDU) do niezawodnego rozdziału zasilania w szafie
    • Monitorowane listwy zasilające (PDU) zapewniają zdalne, realizowane w czasie rzeczywistym monitorowanie podłączonych odbiorników
    • Zarządzane listwy zasilające (PDU) z możliwością sterowania poszczególnymi gniazdami wyjściowymi w celu restartowania podłączonych urządzeń
   • Pracownik Schneider Electric objaśniający dokumentację mężczyźnie.
     
    • Modułowy, skalowalny i wysoce sprawny system zarządzanego rozdziału zasilania 3-fazowego
    • Konfigurowalny rozdział zasilania w centrach przetwarzania danych o szczególnych wymaganiach
    • iBusway for Data Centers — niezawodny system rozdziału zasilania niezajmujący powierzchni podłogi
   • Grupa młodych ludzi biznesu oraz inżynier it w serwerowni rozwiązujący problemy i udzielający wsparcia
     
    • Rozdział zasilania w obudowach jako sprawdzone rozwiązanie upraszczające instalacje zasilania o znaczeniu krytycznym
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.