Witamy na stronie Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj lub przejść do strony globalnej naszej firmy.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Proste maszyny pakujące z rozproszonymi systemami architektury

   Default Alternative Text

   Przed każdą firmą stoją inne wyzwania.

   Z automatyzacją prostych maszyn z rozproszonymi systemami architektury wiążą się specyficzne wyzwania. Oprócz skoordynowanego ruchu, interfejsów sieci polowych i innych rozwiązań typowych dla nowoczesnej automatyki takie maszyny potrzebują prostych rozwiązań, które umożliwią zbudowanie rozproszonych systemów architektury z siecią Ethernet i komunikację wertykalną za jej pośrednictwem.

   Oferujemy wsparcie ekspertów przez cały cykl życia maszyny.

   Ilustracja, rozwiązania dla kolejnych etapów cyklu życia maszyn, produkcja przemysłowa, sterowanie maszynami.
   • Rozwiązania

    Kompaktowa, korzystająca z protokołów Modbus TCP i CANopen oraz sterownika logicznego M251 architektura zaprojektowana dla małych i średnich systemów sterowania o wysokich wymaganiach. Dzięki dwóm interfejsom sieci Ethernet i wbudowanemu przełącznikowi sterownik Modicon M251 może wykorzystywać do komunikacji dwie sieci Ethernet jednocześnie. To sprawia, że architektura wykorzystująca Modicon M251 jest idealnym rozwiązaniem dla maszyn modułowych i rozproszonych systemów architektury.
   • Oferowane korzyści

    • Proponowana architektura zwiększa rentowność dzięki niezwykłej skuteczności sterowników Modicon M251 i wykorzystaniu w nich najlepszych technologii komunikacyjnych, które zoptymalizowano pod kątem wykorzystania Ethernetu w rozproszonych systemach automatyki.
    • Szybsze i lepsze rezultaty możliwe dzięki intuicyjnemu programowaniu maszyn za pomocą rozwiązania SoMachine, wcześniej skonfigurowanym szablonom projektów PLC i HMI oraz blokom powiązanych funkcji dla maszyn pakujących.
   • Co nas wyróżnia

    • Wyjątkowa architektura, która usprawnia wszystkie etapy tworzenia różnorodnych typów maszyn.
    • Pełna kompatybilność i niezawodność systemu dzięki wykorzystaniu najlepszych w swojej klasie produktów Schneider Electric.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.