Witamy na stronie firmy Schneider Electric

Witamy na naszej stronie.

Możesz wybrać inny kraj, aby wyświetlić dostępne produkty, lub przejść na globalną stronę internetową naszej firmy, aby uzyskać o niej informacje.

Wybierz inny kraj lub region

  • Default Alternative Text

   Proste maszyny pakujące z systemami architektury przewodowej

   Default Alternative Text

   Przed każdą firmą stoją inne wyzwania.

   Wielu małym i średnim instalacjom wystarczy wdrożenie rozwiązań automatyzacyjnych, które zwiększą ich rentowność. Aby osiągnąć większe zyski, należy wybierać produkty i rozwiązania z wbudowanymi modułami zapewniającymi ich funkcjonalność, dzięki którym nie wymagają już dodawania kosztownych interfejsów i czasochłonnej integracji funkcji.

   Oferujemy wsparcie ekspertów przez cały cykl życia maszyny.

   Ilustracja, rozwiązania dla kolejnych etapów cyklu życia maszyn, produkcja przemysłowa, sterowanie maszynami.
   • Rozwiązania

    Przewodowy sterownik logiczny Modicon M221 ze skoordynowanymi osiami to architektura zaprojektowana z myślą o małych i średnich systemach sterowania. Sterownik obsługuje do dwóch zsynchronizowanych osi serwonapędu, wykorzystując sterowanie PTO z serwonapędami Lexium 28. Wykorzystuje też dwa ekonomiczne przemienniki częstotliwości —Altivar 12 i Altivar 312 — sterowane za pomocą sygnału analogowego. Oprogramowanie SoMachine Basic to wszystko, czego potrzeba do realizacji prac projektowych.
   • Oferowane korzyści

    • Bazująca na sterowniku logicznym Modicon M221 architektura dla kompaktowych rozwiązań, gwarantująca sprawną instalację.
    • SoMachine Basic to uproszczone narzędzie projektowe dla sterownika PLC Modicon M221. Wszystkie funkcje do programowania, wizualizacji i uruchamiania w jednym intuicyjnym narzędziu, które można bezpłatnie pobrać. Nie wymaga żadnego przeszkolenia.
   • Co nas wyróżnia

    • Wyjątkowe rozwiązanie automatyzacyjne, które usprawni wszystkie etapy realizacji projektu, od prac projektowych i konstruktorskich do instalacji i tworzenia dokumentacji.
    • Pełna kompatybilność i niezawodność systemu dzięki wykorzystaniu najlepszych w swojej klasie produktów Schneider Electric.
   Nos conseillers sont disponibles pour répondre à vos questions de 8h00 à 18h00 du lundi au vendredi toute l'année.